BLACKY I 15345-6DMM GLOBO stropní | 6x E14 | mosaz | Š: 65 cm |
Kód: 15345-6DMMSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška 36 cm, bez žárovek 3xE14,...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 22 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 30 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, DxŠxV: 103x34x120 cm, bez žárovek 8xE14, max....
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, DxŠxV: 110x19x120 cm, bez žárovek 4xE14, max....
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Stolní lampička, kov mosaz, sklo, s vypínačem na kabelu, průměr 19 cm, výška 45 cm, délka kabelu...
Stojací lampa, kov mosaz, sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, délka kabelu 1,8m, bez...
Náhradní sklo pro 15345-3, -4, -8 oválné, 15,8cm
Náhradní sklo pro 15345-3, -4, -8 kulaté, 18,5cm
Detailní popis produktu
Skvělé stropní svítidlo ze série Blacky zaujme svým krásným designem. Šest objímek E14 je umístěno pod stínidlem z kouřového skla v různých tvarech, které visí 38 cm od stropu na matně černých tyčích na podstavci v barvě mosazi. Patice E14 vám dávají svobodu výběru žárovek až do maximálního výkonu 40 wattů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.83 kg |
| EAN: | 9007371433490 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 6 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 38 cm |
| ? Šířka: | 65 cm |
| ? Hloubka: | 65 cm |
Stropní svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, průměr 465 mm, výška 180 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 17x17x21 cm, bez žárovky...
Stropní svítidlo, kov matný nikl, sklo bílé, DxV:75x21cm, včetně žárovek 6xE14 LED 5W 230V,...
Stropní svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 405 mm, výška 260 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, tmavě šedý kov, kouřové sklo, skla s drážkami, průměr: 37cm, výška: 20cm, bez...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 320 mm,...
Stropní svítidlo, nikl, sklo chromové a průhledné, průměr 40 cm, výška: 33 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 500 mm,...
Stropní svítidlo, černý kov, plast opál, funkce paměti, noční světlo, stmívatelné, dálkové...
Stropní svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, průměr 350 mm, výška 180 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov, chrom, chromové opletení, skleněné křišťály, akrylové křišťály průhledné,...
Stropní svítidlo chrom nikl mat, opálové sklo, akrylové krystaly, DxŠxV: 74x33x16 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, chrom, akryl průhledný, DxŠxV: 32x32x24 cm, včetně 6xLED 3W 9,6V, 250lm, 4000K.
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška 36 cm, bez žárovek 3xE14,...
Stropní svítidlo, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, průměr 450 mm, výška...
Stropní svítidlo, kov šedý tmavý, satinované sklo s drážkami, průměr: 18cm, výška: 23cm, bez...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



