BLACKY 15345-6D GLOBO stropní | 6x E14 | černá | Š: 65 cm |
Kód: 15345-6DSouvisející produkty
Stojací lampa, černý kov, kouřové sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, bez žárovky, 1xE27,...
Stolní lampička, černý kov, kouřové sklo, vypínač, průměr 18,5 cm, výška 45 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové sklo, 3 různé tvary skla, průměr 46 cm, výška max. 120 cm,...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové sklo, 4 různé tvary skla, DxŠxV: 100x19x120 cm, bez žárovek,...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, výškově nastavitelné, DxŠxV: 80x34x120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové sklo, různé tvary skla, DxŠxV: 94x34x120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové sklo, průměr 30 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky 1xE27,...
Náhradní sklo pro 15345-3, -4, -8 čtvercové, 16,5cm
Náhradní sklo pro 15345-3, -4, -8 oválné, 15,8cm
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška 36 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo, sklo, textilní černý kabel, DxŠxV: 100x19x140 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo kov černý mat, mosaz mat, sklo kouřové, jantarové, kabel PVC černý, 4 různé...
Detailní popis produktu
Skvělé stropní svítidlo ze série Blacky zaujme svým krásným designem. Šest objímek E14 je umístěno pod stínidlem z kouřového skla v různých tvarech, které visí 38 cm od stropu na černých matných tyčích na podstavci. Patice E14 vám dávají svobodu výběru žárovek až do maximálního výkonu 40 wattů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.55 kg |
| EAN: | 9007371430499 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 6 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 38 cm |
| ? Šířka: | 65 cm |
| ? Hloubka: | 65 cm |
Stropní svítidlo, kov matný nikl, sklo bílé, DxV:75x21cm, včetně žárovek 6xE14 LED 5W 230V,...
Stropní svítidlo, kov šedý tmavý, sklo jantarové s drážkami, průměr: 18cm, výška: 23cm, bez...
Stropní svítidlo kov černý matný, sklo jantarové, průměr 280 mm, výška 205 mm, bez žárovky 1xE27...
Stropní svítidlo, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, průměr 450 mm, výška...
Stropní svítidlo, nikl, plast, akrylové křišťály, pohyblivé, krokový spínač, fixace barev, změna...
Stropní svítidlo, černý matný kov, tmavě hnědé dřevo, sklo kouřové barvy, DxŠx výška 600x150x205...
Stropní svítidlo, chrom, akryl průhledný, DxŠxV: 32x32x24 cm, včetně 6xLED 3W 9,6V, 250lm, 4000K.
Stropní svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály průhledné a satinované, průměr 40 cm, výška 14,5...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, DxŠxV: 28x21x19 cm, včetně...
Stropní svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 870x280x370 mm, sklo průměr 5x10cm, 4x12cm včetně 9xG9...
Stropní svítidlo, kovový matný nikl, sklo bílé, výška: 24cm, včetně žárovek 3xE14 LED 14,5W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 34 cm, výška 22 cm, bez žárovek 3xE27, max. 60W...
Stropní svítidlo, kov chrom, křišťál K5 průhledný, akryl satinovaný, stmívatelné, průměr 40 cm,...
Stropní svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška 37 cm, bez žárovek 3xE27, max....
Stropní svítidlo, kov nikl matný, textil stříbrný, akrylové křišťály průhledné, průměr 40 cm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



