BLACKY 15345T GLOBO lampička | 1x E14 | černá | Š: 18,5 cm |
Kód: 15345TSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové sklo, 3 různé tvary skla, průměr 46 cm, výška max. 120 cm,...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové sklo, 4 různé tvary skla, DxŠxV: 100x19x120 cm, bez žárovek,...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové sklo, různé tvary skla, DxŠxV: 94x34x120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové sklo, průměr 30 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky 1xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo, sklo, textilní černý kabel, DxŠxV: 100x19x140 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška 36 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, výškově nastavitelné, DxŠxV: 80x34x120 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 65 cm, výška 38 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W...
Detailní popis produktu
Stolní lampička BLACKY je vyrobena z černého kovu s kouřovým sklem (průměr 18,5 cm). Sklo je svým podáním individuální. Tato 45 cm vysoká lampa včetně vypínače má patici E14 (max. 40 wattů), která umožňuje svobodnou volbu zdroje světla. Pro jejich dlouhou životnost a úsporu energie doporučujeme LED žárovky z naší nabídky. Toto interiérové svítidlo je ideální pro váš obývací a jídelní kout..
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.06 kg |
| EAN: | 9007371386833 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 45 cm |
| ? Šířka: | 18,5 cm |
| ? Hloubka: | 18,5 cm |
Stolní lampička, kov zlatý, sklo zelené, vypínač, DxŠxV: 25x19x36 cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W...
Stolní lampička, kov černý, dotykový stmívač, paměťová funkce, baterie CR18650 1200mAh 5V,...
Stolní lampička, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý,...
Stolní lampička, tmavě šedý hliník a plast, plast černý a bílý, plynulá regulace dotykového...
Stolní lampička kov černý matný, kouřové sklo, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, keramická, černá,zlatá barva, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, kolébkový vypínač na kabelu, průměr 110 mm, výška...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, plast černý, flexi, USB nabíjení, noční světlo s RGB, stmívatelné, měnič barev,...
Stolní lampička, kov bílý matný, nikl, sklo opál, satinované, kolébkový vypínač na kabelu, průměr...
Stolní lampička, keramická, zlaté barvy, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, hliník a plast šedý, plast opál, kabel PVC černý, dotykové zapnutí/vypnutí,...
Stolní lampička, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov nikl matný, textil zlatý, akrylové křišťály průhledné, kabel 1,5 m, vypínač,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



