BLACKY 15345-3D GLOBO stropní | 3x E14 | černá | Š: 46 cm |
Kód: 15345-3DSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 65 cm, výška 38 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W...
Stojací lampa, černý kov, kouřové sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, bez žárovky, 1xE27,...
Stolní lampička, černý kov, kouřové sklo, vypínač, průměr 18,5 cm, výška 45 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové sklo, 3 různé tvary skla, průměr 46 cm, výška max. 120 cm,...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové sklo, 4 různé tvary skla, DxŠxV: 100x19x120 cm, bez žárovek,...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, výškově nastavitelné, DxŠxV: 80x34x120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové sklo, různé tvary skla, DxŠxV: 94x34x120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové sklo, průměr 30 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky 1xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo, sklo, textilní černý kabel, DxŠxV: 100x19x140 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo kov černý mat, mosaz mat, sklo kouřové, jantarové, kabel PVC černý, 4 různé...
Detailní popis produktu
Skvělé stropní svítidlo ze série Blacky zaujme svým krásným designem. Pod stínidlem z kouřového skla v různých tvarech jsou umístěny tři objímky E14, které visí na černých matných tyčích na podstavci 36 cm od stropu (průměr 46 cm). Zásuvky E14 vám dávají svobodu použití až do maximálního výkonu 40 wattů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.84 kg |
| EAN: | 9007371439485 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 36 cm |
| ? Šířka: | 46 cm |
| ? Hloubka: | 46 cm |
Stropní svítidlo, kov černý, chrom, skleněné tyče kouřové barvy, průměr 500 mm, výška 250 mm, bez...
Stropní svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 870x280x370 mm, sklo průměr 5x10cm, 4x12cm včetně 9xG9...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, textil zlatý, akrylové křišťály průhledné, průměr 40 cm, výška...
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, čiré, průměr 400 mm, výška 330 mm, bez...
Stropní svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, průměr 280 mm, výška 205 mm, bez žárovky 1xE27...
Stropní svítidlo, chrom, akryl průhledný, DxŠxV: 32x32x24 cm, včetně 6xLED 3W 9,6V, 250lm, 4000K.
Stropní svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, průměr 350 mm, výška 180 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, akryl, akrylové křišťály průhledné, 1 otočné rameno, 61 cm dlouhé,...
Stropní svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška 37 cm, bez žárovek 3xE27, max....
Stropní svítidlo, kov šedý tmavý, satinované sklo s drážkami, průměr: 18cm, výška: 23cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, sklo, sklo průměr 4x12 cm, 5x10 cm, DxŠxV: 86x30x36 cm, včetně 9xG9...
Stropní svítidlo, kov černý, hnědé dřevo, DxŠxV: 60x35x22 cm, bez žárovek 4xE27, max. 60W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, průměr 450 mm, výška...
Stropní svítidlo, kovový matný nikl, sklo bílé, výška: 24cm, včetně žárovek 3xE14 LED 14,5W 230V.
Stropní svítidlo kov černý matný, přírodní dřevo, kouřové sklo, DxŠxV: 60x15x20,5 cm, bez žárovek...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



