GRAPPY 56143-13D GLOBO stropní | 13x G9 | černá | Š: 56 cm |
Kód: 56143-13DSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, textilní kabel černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné koule bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm,...
Stropní svítidlo, kov zlaté barvy, sklo bílé, průměr 560 mm, výška 430 mm, bez žárovek 13xG9 LED,...
Závěsné svítidlo, kov nikl, sklo bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm, výška max. 1200 mm,...
Stropní svítidlo, kov nikl, sklo bílé, výškově nastavitelné, průměr 560 mm, výška 43 mm, bez...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 560 mm, výška 430 mm, bez žárovek 13xG9 LED, max. 5W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.81 kg |
| EAN: | 9007371447121 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 13 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | G9 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 43 cm |
| ? Šířka: | 56 cm |
| ? Hloubka: | 56 cm |
Stropní svítidlo, chrom, sklo kouřové, skleněné křišťály průhledné, průměr 35 cm, výška 28 cm,...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 500 mm,...
Stropní svítidlo, kov, černá, chrom, sklo opál, průměr 48 cm, výška 25 cm, bez žárovek 3xE27,...
Stropní svítidlo, nikl, plast, akrylové křišťály, pohyblivé, krokový spínač, fixace barev, změna...
Stropní svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 280x210x190 mm, sklo průměr 2x10cm, 1x12cm včetně...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, sklo průměr 1x12 cm, 2x10 cm včetně 10676...
Stropní svítidlo, kov chrom, křišťál K5 průhledný, akryl satinovaný, stmívatelné, průměr 40 cm,...
Stropní svítidlo kov černý matný, přírodní dřevo, kouřové sklo, DxŠxV: 60x15x20,5 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, čiré, průměr 400 mm, výška 330 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov šedý matný, skleněné koule, barvy skla: bronzová, zelená, petrolejová,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF vzhled dřeva tmavý, sklo kouřové, čiré, DxŠxV: 65x15x28...
Stropní svítidlo kov černý matný, sklo jantarové, průměr 280 mm, výška 205 mm, bez žárovky 1xE27...
Stropní svítidlo, tmavě šedý kov, kouřové sklo, skla s drážkami, průměr: 37cm, výška: 20cm, bez...
Stropní svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, skleněné krystaly čiré, průměr 28 cm, výška 26...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

