GRAPPY 56143-13G GLOBO závěsné | 13x G9 | zlatá | Š: 56 cm |
Kód: 56143-13GSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, textilní kabel černý, výškově...
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 560 mm, výška 430 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov zlaté barvy, sklo bílé, průměr 560 mm, výška 430 mm, bez žárovek 13xG9 LED,...
Závěsné svítidlo, kov nikl, sklo bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm, výška max. 1200 mm,...
Stropní svítidlo, kov nikl, sklo bílé, výškově nastavitelné, průměr 560 mm, výška 43 mm, bez...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné koule bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm, výška max. 1200 mm, bez žárovek 13xG9 LED, max. 5W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 9007371450121 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 13 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | G9 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 56 cm |
| ? Hloubka: | 56 cm |
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, 3 koule s průměrem: 20 - 25 - 30 cm, průměr 51...
Závěsné svítidlo, kov zlatý matný, sklo jantar, hnědý textilní kabel, DxŠxV: 80x9x max. 156 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, plast opál, stmívatelné nástěnným vypínačem, paměťová funkce,...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo kov černý matný, sklo jantarové, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 68x17x max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, sklo průměr 2x15 cm, 3x12 cm, 4x10 cm, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov nikl, skleněné koule bílé, černý PVC kabel, výškově nastavitelné, průměr...
Závěsné svítidlo, bílé, sklo, K5 křišťály průměr 61 cm, výška max. 150 cm, bez žárovek 6xE14,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, možnost nastavení výšky, DxŠxV: 630x110x1200 mm,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, hliník imitace dřeva, kabel PVC...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, dřevo, sklo kouřové, kabel PVC černý, DxŠxV: 62x18x max.120...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, K9 křišťály průhledné, nastavitelné, průměr 64 cm, výška max. 180...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov zlatý matný, skleněné křišťály, jantarové, čiré, průměr 60 cm, výška max....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

