GRAPPY 56143-13N GLOBO závěsné | 13x G9 | stříbrná | Š: 56 cm |
Kód: 56143-13NSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, textilní kabel černý, výškově...
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 560 mm, výška 430 mm, bez...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné koule bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm,...
Stropní svítidlo, kov zlaté barvy, sklo bílé, průměr 560 mm, výška 430 mm, bez žárovek 13xG9 LED,...
Stropní svítidlo, kov nikl, sklo bílé, výškově nastavitelné, průměr 560 mm, výška 43 mm, bez...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov nikl, sklo bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm, výška max. 1200 mm, bez žárovek 13xG9 LED, max. 2 5W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.71 kg |
| EAN: | 9007371456123 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 13 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | G9 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 56 cm |
| ? Hloubka: | 56 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, kov černý, textilní černý kabel, DxŠxV: 80x9x max. 156...
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška max. 100 cm, bez žárovek 5xE27,...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové krystaly K5, čiré, černý PVC kabel, šířka: 400mm, výška:...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov a hliník titanová barva, čiré plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo, kabel PVC černý, průměr 555 mm, výška 1300 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max....
Závěsné svítidlo kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, hliník imitace dřeva, kabel PVC...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály, průměr 67 cm, výška max. 166 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, textilní kabel černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, 3 koule s průměrem: 20 - 25 - 30 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, MDF tmavě hnědý, plast opál, vícekrokové ovládání přes nástěnný...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

