GRAPPY 56143-13GD GLOBO stropní | 13x G9 | zlatá | Š: 56 cm |
Kód: 56143-13GDSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, textilní kabel černý, výškově...
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 560 mm, výška 430 mm, bez...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné koule bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm,...
Závěsné svítidlo, kov nikl, sklo bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm, výška max. 1200 mm,...
Stropní svítidlo, kov nikl, sklo bílé, výškově nastavitelné, průměr 560 mm, výška 43 mm, bez...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov zlaté barvy, sklo bílé, průměr 560 mm, výška 430 mm, bez žárovek 13xG9 LED, max. 5W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.34 kg |
| EAN: | 9007371453122 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 13 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | G9 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 43 cm |
| ? Šířka: | 56 cm |
| ? Hloubka: | 56 cm |
Stropní svítidlo, nikl, plast, akrylové křišťály, pohyblivé, krokový spínač, fixace barev, průměr...
Stropní svítidlo, chrom, sklo kouřové, skleněné křišťály průhledné, průměr 35 cm, výška 28 cm,...
Stropní svítidlo, tmavě šedý kov, kouřové sklo, skla s drážkami, průměr: 37cm, výška: 20cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, hnědé dřevo, DxŠxV: 60x35x22 cm, bez žárovek 4xE27, max. 60W 230V.
Stropní svítidlo kov černý matný, kouřové sklo průměr 235 mm, výška 400 mm, průměr 2x10cm,...
Stropní svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, průměr 450 mm, výška 255 mm, bez žárovek 3xE27...
Stropní svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, kov imitace dřeva, průměr 470 mm, výška 290 mm,...
Stropní svítidlo kov nikl matný, sklo opál, 3 různá skla, průměr 460 mm, výška 360 mm, průměr...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 65 cm, výška 38 cm, bez žárovek 6xE14,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 51x17x20,5 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, sklo, sklo průměr 4x12 cm, 5x10 cm, DxŠxV: 86x30x36 cm, včetně 9xG9...
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 560 mm, výška 430 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 65 cm, výška 38 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška 36 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Stropní svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, kov imitace dřeva, průměr 470 mm, výška 290 mm,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

