GRAPPY 56143-13ND GLOBO stropní | 13x G9 | stříbrná | Š: 56 cm |
Kód: 56143-13NDSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, textilní kabel černý, výškově...
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 560 mm, výška 430 mm, bez...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné koule bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm,...
Stropní svítidlo, kov zlaté barvy, sklo bílé, průměr 560 mm, výška 430 mm, bez žárovek 13xG9 LED,...
Závěsné svítidlo, kov nikl, sklo bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm, výška max. 1200 mm,...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov nikl, sklo bílé, výškově nastavitelné, průměr 560 mm, výška 43 mm, bez žárovek 13xG9 LED, max. 5W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.93 kg |
| EAN: | 9007371459124 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 13 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | G9 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 43 cm |
| ? Šířka: | 56 cm |
| ? Hloubka: | 56 cm |
Stropní svítidlo, nikl, plast, akrylové křišťály, pohyblivé, krokový spínač, fixace barev, změna...
Stropní svítidlo, kov matný nikl, sklo bílé, DxV:75x21cm, včetně žárovek 6xE14 LED 5W 230V,...
Stropní svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové barvy, průhledné, DxŠx výška 650x150x285 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 405 mm, výška 260 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, nikl, plast, akrylové křišťály, pohyblivé, krokový spínač, fixace barev, průměr...
Stropní svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, průměr 350 mm, výška 180 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo kov nikl matný, sklo opál, 3 různá skla, průměr 460 mm, výška 360 mm, průměr...
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 550 mm, výška 280 mm, skleněné...
Stropní svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, průměr 465 mm, výška 180 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý matný, chrom, skleněné tyčinky kouřové, průměr 320 mm, výška 215 mm,...
Stropní svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály průhledné a satinované, průměr 62 cm, výška 15...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 500 mm,...
Stropní svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, průměr 450 mm, výška 255 mm, bez žárovek 3xE27...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF vzhled dřeva tmavý, sklo kouřové, čiré, DxŠxV: 65x15x28...
Stropní svítidlo chrom nikl mat, opálové sklo, akrylové krystaly, DxŠxV: 74x33x16 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, sklo, sklo průměr 4x12 cm, 5x10 cm, DxŠxV: 86x30x36 cm, včetně 9xG9...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

