RIHA 56140-4D GLOBO stropní | 4x G9 | LED | 14W | nikl | Š: 27 cm |
Kód: 56140-4DSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200 mm, sklo průměr...
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 250x260x125 mm, sklo průměr 1x10cm, 1x12cm,...
Stropní svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 280x210x190 mm, sklo průměr 2x10cm, 1x12cm včetně...
Stolní lampička, nikl, sklo opál, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠxV:...
Stojací lampa, nikl, sklo opál, kabel PVC černý, nožní spínač na kabelu, DxŠxV: 295x280x1550 mm,...
Stropní svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 870x280x370 mm, sklo průměr 5x10cm, 4x12cm včetně 9xG9...
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 870x345x1200 mm, sklo průměr...
Závěsné svítidlo, kov nikl, skleněné koule bílé, černý PVC kabel, výškově nastavitelné, průměr...
Detailní popis produktu
Vyzkoušejte stropní svítidlo RIHA a dodejte svému pokoji nádech elegance. Díky matnému niklovému kovu a opálovému sklu se tato lampa harmonicky hodí do každého interiéru. S rozměrem 270x230x400 mm a elegantním průměrem skla 2x10cm a 2x12cm zajišťuje působivý vzhled. Stropní svítidlo RIHA je dodáváno se čtyřmi energeticky úspornými LED žárovkami G9 (3,5W, 230V), které nabízejí příjemné osvětlení s teplotou teplé barvy 3000K se zdrojem 350lm a výkonem 310lm. Nechte stropní svítidlo RIHA rozzářit atmosféru vašeho pokoje a okouzlíte své hosty svým stylovým designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371457830 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Patice žárovky: | G9 |
| ? Spotřeba: | 14W |
| ? Světelný tok: | 4x310lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 40 cm |
| ? Šířka: | 27 cm |
| ? Hloubka: | 23 cm |
Stropní svítidlo kov černý matný, kouřové sklo průměr 235 mm, výška 400 mm, průměr 2x10cm,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, chrom, skleněné tyčinky kouřové, průměr 320 mm, výška 215 mm,...
Stropní světlo, bílý plast, chromované, otočné, DxŠxV:51,5x10x7,2cm, LED 12W 230V, zdroj 1450lm,...
Stropní svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové, kabel PVC černý,...
Stropní svítidlo kov černý matný, bambus, přírodní barva, průměr 350 mm, výška 205 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov šedý tmavý, sklo jantarové s drážkami, průměr: 18cm, výška: 23cm, bez...
Stropní svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, kov imitace dřeva, průměr 470 mm, výška 290 mm,...
Stropní svítidlo, kov chrom, křišťál K5 průhledný, akryl satinovaný, stmívatelné, průměr 40 cm,...
Stropní svítidlo, kov šedý matný, skleněné koule, barvy skla: bronzová, zelená, petrolejová,...
Stropní svítidlo, nikl, plast, akrylové křišťály, pohyblivé, krokový spínač, fixace barev, průměr...
Stropní svítidlo kov černý matný, sklo jantarové, průměr 280 mm, výška 205 mm, bez žárovky 1xE27...
Stropní svítidlo, kov šedý matný, skleněné koule, barvy skla: bronzová, zelená, petrolejová,...
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, akryl opál bílý, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové barvy, průhledné, DxŠx výška 650x150x285 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov, černá, chrom, sklo opál, průměr 48 cm, výška 25 cm, bez žárovek 3xE27,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


