FINCA 15557-3D GLOBO stropní | 3x E27 | černá | Š: 39 cm |
Kód: 15557-3DSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo, kouřové sklo, průměr 10 cm, výška 150 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stolní lampička, kov černý, dřevo, kouřové sklo, černý PVC kabel, s vypínačem na kabelu, průměr...
Nástěnné svítidlo, kov černý, dřevo, kouřové sklo, světlo směrem vzhůru, ŠxV: 10x24 cm, hloubka...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo, kouřové sklo, průměr 39 cm, výška 150 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo, kouřové sklo, DxŠxV: 82x10x150 cm, bez žárovek 4xE27, max....
Detailní popis produktu
Krásné stropní svítidlo zaujme svým skvělým designem. Tři patice E27 jsou umístěny na černé matné kulaté základně (průměr 39 cm), každá s válcovým skleněným stínidlem v kouřovém stylu a dřevěnými dekoracemi. Zásuvky E27 vám dávají svobodu použití až do maximálního výkonu 60 wattů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 9007371430703 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, dřevo |
| ? Materiál: | kov, dřevo a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 21 cm |
| ? Šířka: | 39 cm |
| ? Hloubka: | 39 cm |
Stropní svítidlo, chrom, sklo kouřové, skleněné křišťály průhledné, průměr 35 cm, výška 28 cm,...
Stropní světlo, bílý plast, chromované, otočné, DxŠxV:51,5x10x7,2cm, LED 12W 230V, zdroj 1450lm,...
Stropní svítidlo, kov černý, hnědé dřevo, DxŠxV: 60x35x22 cm, bez žárovek 4xE27, max. 60W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, akryl, akrylové křišťály průhledné, 1 otočné rameno, 61 cm dlouhé,...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 65 cm, výška 38 cm, bez žárovek 6xE14,...
Stropní svítidlo, chrom, akryl, skleněné tyčinky čiré, K5 krystaly čiré, průměr 37 cm, výška 22...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kouřové sklo, průměr 380 mm, výška...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlaté barvy, skleněné koule jantarové, průměr 550 mm, výška 280...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, textil stříbrný, akrylové křišťály průhledné, průměr 40 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 17x17x21 cm, bez žárovky...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 500 mm,...
Stropní svítidlo kov černý matný, přírodní dřevo, kouřové sklo, DxŠxV: 60x15x20,5 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, černý kov, plast opál, funkce paměti, noční světlo, stmívatelné, dálkové...
Stropní svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, kov imitace dřeva, průměr 470 mm, výška 290 mm,...
Stropní svítidlo, nikl, sklo chromové a průhledné, průměr 40 cm, výška: 33 cm, bez žárovky 1xE27,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



