RIHA 56140-6S GLOBO stojací lampa | LED | 21W | bílá | Š: 29,5 cm |
Kód: 56140-6SSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200 mm, sklo průměr...
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 250x260x125 mm, sklo průměr 1x10cm, 1x12cm,...
Stropní svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 280x210x190 mm, sklo průměr 2x10cm, 1x12cm včetně...
Stolní lampička, nikl, sklo opál, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 870x280x370 mm, sklo průměr 5x10cm, 4x12cm včetně 9xG9...
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 870x345x1200 mm, sklo průměr...
Detailní popis produktu
Ponořte svůj domov do měkkého světla se stojací lampou RIHA. Díky matnému niklovému kovu a opálovému sklu vyzařuje tato lampa nadčasovou eleganci. S působivými rozměry 295x280x1550 mm a délkou kabelu 1900 mm nabízí flexibilní možnosti použití. Praktický nožní spínač na kabelu umožňuje pohodlné ovládání. Stojací lampa RIHA je osazena šesti energeticky účinnými LED žárovkami G9 (3,5W, 230V), které produkují teplé, příjemné světlo s barevnou teplotou 3000K se zdrojem 350lm a výkonem 310lm. Dodejte svému obytnému prostoru nádech sofistikovanosti a tepla se stojací lampou RIHA.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371445844 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 6 |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 21W |
| ? Světelný tok: | 6x310lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 155 cm |
| ? Šířka: | 29,5 cm |
| ? Hloubka: | 28 cm |
Stojací lampa, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, vypínač na...
Stojací lampa, kov matný nikl, plast bílý, chrom, černý PVC kabel, dotykový stmívač, 3-stupňový...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, čiré, kabel PVC černý, vypínač na...
Stojací lampa, kov černý matný, mramor černý, sklo kouřové, kabel PVC černý, nožní spínač na...
Stojací lampa, kov, bílá matná, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 25x23x154 cm, bez žárovek 3xGU10,...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, nožní spínač na...
Stojací lampa, nikl matný, bílé sklo, flexi, kabel 1,8 m, vypínač, ŠxV: 39x146 cm, bez žárovky...
Stojací lampa dřevo tmavě hnědé, kov černý matný, kabel PVC černý, vyínač na kabelu, DxŠxV:...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil šedý, stínidlo s dekorativním děrováním, kabel 180 cm,...
Stojací lampa, kov černý, textil černý, plast zlaté barvy, kabel PVC černý, vypínač na kabelu,...
Stojací lampa, černý kov, kouřové sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, bez žárovky, 1xE27,...
Stojací lampa kov grafit, kov imitace dřeva, DxŠxV: 250x230x1540 mm, délka kabelu 1800 mm, bez...
Stojací lampa, chrom, nikl, sklo satinované, vypínač, průměr 30 cm, výška 178 cm, včetně E27 LED...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


