BLADE 58931LED GLOBO stojací lampa | LED | nikl | Š: 30 cm |
Kód: 58931LEDSouvisející produkty
Náhradní stínítko GLOBO 58931 (průměr 30,5 cm, výška 9,5 cm, otvor pro objímku E27 je 4,4 cm)
Náhradní stínítko GLOBO 58931 (průměr 8,5 cm, výška 8 cm, otvor pro objímku E14 je 2,8 cm)
Detailní popis produktu
Stojací lampa a lampa na čtení jsou kombinovány v této 178 cm lampě. Chromovaný rám z matného niklu dokonale ladí s matným sklem. Lampa má také vypínač. Světla svítí LED žárovkou s paticí E27 se svítivostí 656 lumenů a 3000K teplým bílým světlem a LED žárovkou s paticí E14 se svítivostí 195 lumenů a 3000K teplým bílým světlem.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.8 kg |
| EAN: | 9007371283965 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 11,8W |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 178 cm |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Hloubka: | 30 cm |
Stojací lampa kov černý matný, sklo kouřové, vypínač, DxŠxV: 295x280x1550 mm, délka kabelu 2400...
Stojací lampa, kov, bílá matná, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 25x23x154 cm, bez žárovek 3xGU10,...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,8m,...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněná koule kouřové barvy, kabel PVC černý, vypínač na kabelu,...
Stojací lampa, kov nikl matný, chrom, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 50x23x155 cm, bez žárovky...
Stojací lampa, kov černý, plast opál, kabel 180 cm, vypínač, DxŠxV: 23x18x130 cm, včetně 1xLED...
Stojací lampa, kov černý, hliník černý matný, plast bílý, kabel PVC černý, vyínač na kabelu,...
Stojací lampa, kov imitace rzi, mosaz, zlatý, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 51x25x155 cm, bez...
Stojací lampa, kov nikl matný, skleněné koule bílé, kabel PVC černý, vyínač na kabelu, průměr 550...
Stojací lampa, nikl, sklo opál, kabel PVC černý, nožní spínač na kabelu, DxŠxV: 295x280x1550 mm,...
Stojací lampa, kov, měděná, plast, kabel 1,8 m, výškově nastavitelná, vypínač, DxŠxV:...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, vyínač na kabelu,...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil šedý, stínidlo s dekorativním děrováním, kabel 180 cm,...
Stojací lampa, nikl mat, textil antracit, výška stínidla 24cm, teleskopická trubice, výškově...
Stojací lampa, kov černý matný, textil černý, plast zlatý, kabel 1,8 m, stínítko s ozdobným...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
