RIHA 56135-6S GLOBO stojací lampa | LED | 21W | mosaz | Š: 29 cm |
Kód: 56135-6SSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý matný, mosaz, sklo jantarové, kabel PVC transparentní, DxŠxV:...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, DxŠxV: 28x21x19 cm, včetně...
Stolní lampička, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, s vypínačem na kabelu, DxŠxV: 24x19x48 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, DxŠxV: 87x30x38 cm, včetně 9xG9 LED 3,5W...
Závěsné svítidlo, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, DxŠxV: 87x36x120 cm, včetně 9xG9 LED 3,5W...
Detailní popis produktu
Fascinující stojací lampa ze série RIha přesvědčí skvělým designem. Z kulatého černého matného základu vyčnívá cca. 1,6 m velká kovová tyč z krásné mosazi, vybavená šesti různě velkými LED žárovkami G9 a každá má skleněné stínidlo v jantarové barvě. LED žárovky G9 vyzařují 3000 Kelvinů teplé bílé světlo a vytvářejí tak příjemnou atmosféru. S dalšími modely této řady skvěle doplníte svůj obývací prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.75 kg |
| EAN: | 9007371430475 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 6 |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 21W |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 155 cm |
| ? Šířka: | 27 cm |
| ? Hloubka: | 29 cm |
Stojací lampa, kov černý matný, textil černý, plast zlatý, kabel 1,8 m, stínítko s ozdobným...
Stojací lampa, kov černý matný, dřevo přírodní barvy, sklo kouřové, plastové křišťály průhledné,...
Stojací lampa, kov černý, dřevo tmavě hnědé, hliník černý, plast bílý, kabel PVC černý, vyínač na...
Stojací lampa kov černý matný, sklo kouřové, vypínač, DxŠxV: 295x280x1550 mm, délka kabelu 2400...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,8m,...
Stojací lampa dřevo tmavě hnědé, kov černý matný, kabel PVC černý, vyínač na kabelu, DxŠxV:...
Stojací lampa kov černý matný, kovová mřížka černá matná, vypínač na kabelu, Flexo, DxŠxV:...
Stojací lampa, černé, stará mosaz, nastavitelné, vypínač, DxŠxV: 50x30x155 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stojací lampa kov černý matný, kouřové sklo, textilní kabel černý, vypínač na kabelu, DxŠxV:...
Stojací lampa, kov černý, plast černý a zlatý, průměr stínítka: 38 cm, kabel 1,8 m, vypínač,...
Stojící lampa, kov matný nikl, sklo, ŠxV:23x150cm, včetně žárovky 1xE14 LED 5W 230V, výstup...
Stojací lampa, kov matný nikl, plast bílý, chrom, černý PVC kabel, dotykový stmívač, 3-stupňový...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 43 cm, výška 167 cm, délka kabelu...
Stojací lampa kov černý matný, přírodní dřevo, sklo jantarové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Stojací lampa, kov černý, plast opál, kabel 180 cm, vypínač, DxŠxV: 23x18x130 cm, včetně 1xLED...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, vyínač na kabelu, DxŠx...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


