MAXY 15548S GLOBO stojací lampa | 1x E27 | černá | Š: 39 cm |
Kód: 15548SSouvisející produkty
Závěsné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, kabel textil černý, průměr 480 mm, výška 1200 mm,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, kabel textil černý, DxŠxV: 860x420x1200 mm,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, kabel textil černý, průměr 290 mm, výška 1200 mm,...
Stolní lampička kov černý matný, kouřové sklo, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stropní svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové barvy, průhledné, DxŠx výška 650x150x285 mm, bez...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, textilní kabel černý, průměr 400 mm, výška...
Stropní svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, průměr 450 mm, výška 255 mm, bez žárovek 3xE27...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, vypínač na výrobku, směr světla: dolů,...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové barvy, průhledné, černý textilní kabel, DxŠx...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, čiré, kabel černý textil, kolébkový vypínač na...
Detailní popis produktu
Moderní stojací lampa inspiruje skvělým designem. Z kulatého podstavce vyčnívá 1,5 m dlouhá zahnutá kovová tyč, na které je objímka E27 s tvarovým stínidlem z kouřového skla (průměr 18 cm). Patice E27 umožňuje sami určit barvu a jas světla až do maximálního výkonu 40 wattů. Z důvodu dlouhé životnosti a úspory energie doporučujeme LED žárovky z naší nabídky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.88 kg |
| EAN: | 9007371432417 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 150 cm |
| ? Šířka: | 39 cm |
| ? Hloubka: | 25 cm |
Stojací lampa kov černý matný, MDF imitace dřeva, plast opál, kabel PVC černý, vypínač, DxŠxV:...
Stojací lampa kovová černá, sametová černá, vypínač, průměr 45 cm, výška 160 cm, bez žárovek...
Stojací lampa, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, výškově nastavitelné,...
Stojací lampa kov černý matný, sklo kouřové, vypínač, DxŠxV: 295x280x1550 mm, délka kabelu 2400...
Stojací lampa, nikl, sklo opál, kabel PVC černý, nožní spínač na kabelu, DxŠxV: 295x280x1550 mm,...
Stojací lampa, černý kov, dřevo přírodní, černý kov, vypínač, DxŠxV: 47x25x168cm, bez žárovek...
Stojací lampa, kov, bílá matná, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 25x23x154 cm, bez žárovek 3xGU10,...
Stojací lampa, černý kov, mramor černý, černý textil, zlatý akryl, černý 1.8m textilní kabel,...
Stojací lampa, kov černý, mramor černý, DxŠxV: 130x120x200 cm, délka kabelu 1,8m, bez žárovek 5x...
Stojací lampa, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo kouřové barvy, flexo, 2 vypínače, průměr 300 mm, výška 1780...
Stojací lampa kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, kabel PVC černý, vypínač, průměr...
Stojací lampa, černé, stará mosaz, nastavitelné, vypínač, DxŠxV: 50x30x155 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stojací lampa, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, bílý PVC kabel,...
Stojací lampa, kov černý, plast opál, bílý, stmívatelné, dotykový stmívač, DxŠxV: 56x60x187 cm,...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil šedý, stínidlo s dekorativním děrováním, kabel 180 cm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


