MAXY 15548-3D GLOBO stropní | 3x E27 | černá | Š: 45 cm |
Kód: 15548-3DSouvisející produkty
Závěsné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, kabel textil černý, průměr 480 mm, výška 1200 mm,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, kabel textil černý, DxŠxV: 860x420x1200 mm,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, kabel textil černý, průměr 290 mm, výška 1200 mm,...
Stojací lampa kov černý matný, kouřové sklo, textilní kabel černý, vypínač na kabelu, DxŠxV:...
Stolní lampička kov černý matný, kouřové sklo, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stropní svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové barvy, průhledné, DxŠx výška 650x150x285 mm, bez...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, textilní kabel černý, průměr 400 mm, výška...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, vypínač na výrobku, směr světla: dolů,...
Detailní popis produktu
Krásné stropní svítidlo inspiruje skvělým designem. Na kulatém stropním držáku (průměr 30 cm) jsou tři patice E27 s elegantními stínidly z kouřového skla (průměr 18 cm). Objímky E27 umožňují sami určit barvu a jas světla až do maximálního výkonu 40 wattů. Z důvodu dlouhé životnosti a úspory energie doporučujeme LED žárovky z naší nabídky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.19 kg |
| EAN: | 9007371432394 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 25,5 cm |
| ? Šířka: | 45 cm |
| ? Hloubka: | 45 cm |
Stropní svítidlo kov černý matný, přírodní dřevo, kouřové sklo, DxŠxV: 60x15x20,5 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 550 mm, výška 280 mm, skleněné...
Stropní svítidlo, chrom, akryl průhledný, DxŠxV: 32x32x24 cm, včetně 6xLED 3W 9,6V, 250lm, 4000K.
Stropní svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály průhledné a satinované, průměr 45 cm, výška 15...
Stropní svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, skleněné krystaly čiré, průměr 28 cm, výška 26...
Stropní svítidlo, chrom, kov bílý matný, chrom, průměr 70 cm, výška 24 cm, bez žárovek 6xE27,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 51x17x20,5 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály průhledné a satinované, průměr 40 cm, výška 14,5...
Stropní svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, kov imitace dřeva, průměr 470 mm, výška 290 mm,...
Stropní svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály průhledné a satinované, průměr 62 cm, výška 15...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, DxŠxV: 28x21x19 cm, včetně...
Stropní svítidlo, chrom, akryl, skleněné tyčinky čiré, sklo čiré, DxŠxV: 36x36x22 cm, včetně...
Stropní svítidlo, chrom, plast, průměr 65 cm, výška 16 cm, bez žárovek 5xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 460 mm, výška 327 mm, bez...
Stropní svítidlo, nikl, sklo chromové a průhledné, průměr 40 cm, výška: 33 cm, bez žárovky 1xE27,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


