MAXY 15548-3D1 GLOBO stropní | 3x E27 | černá | Š: 65 cm |
Kód: 15548-3D1Související produkty
Závěsné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, kabel textil černý, průměr 480 mm, výška 1200 mm,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, kabel textil černý, DxŠxV: 860x420x1200 mm,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, kabel textil černý, průměr 290 mm, výška 1200 mm,...
Stojací lampa kov černý matný, kouřové sklo, textilní kabel černý, vypínač na kabelu, DxŠxV:...
Stolní lampička kov černý matný, kouřové sklo, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, textilní kabel černý, průměr 400 mm, výška...
Stropní svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, průměr 450 mm, výška 255 mm, bez žárovek 3xE27...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové barvy, průhledné, černý textilní kabel, DxŠx...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, čiré, kabel černý textil, kolébkový vypínač na...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové barvy, průhledné, DxŠx výška 650x150x285 mm, bez žárovek 3xE27, max. 40W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.41 kg |
| EAN: | 9007371465187 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 28,5 cm |
| ? Šířka: | 65 cm |
| ? Hloubka: | 15 cm |
Stropní svítidlo, kov šedý matný, skleněné koule, barvy skla: bronzová, zelená, petrolejová,...
Stropní svítidlo, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, DxŠxV: 87x30x38 cm, včetně 9xG9 LED 3,5W...
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, akryl opál bílý, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF vzhled dřeva tmavý, sklo kouřové, čiré, DxŠxV: 65x15x28...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, DxŠxV: 28x21x19 cm, včetně...
Stropní svítidlo, kov černý, sklo, sklo průměr 4x12 cm, 5x10 cm, DxŠxV: 86x30x36 cm, včetně 9xG9...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška 36 cm, bez žárovek 3xE14,...
Stropní svítidlo kov černý matný, kouřové sklo průměr 235 mm, výška 400 mm, průměr 2x10cm,...
Stropní svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, kov imitace dřeva, průměr 470 mm, výška 290 mm,...
Stropní svítidlo, chrom, plast, průměr 71 cm, výška 16 cm, bez žárovek 5xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, chrom, akryl průhledný, DxŠxV: 32x32x24 cm, včetně 6xLED 3W 9,6V, 250lm, 4000K.
Stropní svítidlo, chrom, plast, průměr 65 cm, výška 16 cm, bez žárovek 5xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov nikl, sklo bílé, výškově nastavitelné, průměr 560 mm, výška 43 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, akryl, akrylové křišťály průhledné, 1 otočné rameno, 61 cm dlouhé,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

