RIHA 56140-9D GLOBO stropní | 9x G9 | LED | 31,5W | nikl | Š: 87 cm |
Kód: 56140-9DSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200 mm, sklo průměr...
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 250x260x125 mm, sklo průměr 1x10cm, 1x12cm,...
Stropní svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 280x210x190 mm, sklo průměr 2x10cm, 1x12cm včetně...
Stolní lampička, nikl, sklo opál, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠxV:...
Stojací lampa, nikl, sklo opál, kabel PVC černý, nožní spínač na kabelu, DxŠxV: 295x280x1550 mm,...
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 870x345x1200 mm, sklo průměr...
Závěsné svítidlo, kov nikl, skleněné koule bílé, černý PVC kabel, výškově nastavitelné, průměr...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo RIHA je perfektní volbou, která dodá vašemu pokoji nádech stylu a elegance. Tato lampa, vyrobená z matného niklového kovu a opálového skla, vyzařuje nadčasovou krásu. S velkorysým rozměrem 870x280x370 mm a působivou kombinací rozměrů skla 5x10cm a 4x12cm bude toto stropní svítidlo poutačem každé místnosti. Dodává se s devíti energeticky úspornými LED žárovkami G9 (3,5W, 230V), které poskytují teplé a příjemné osvětlení se zdrojem 350lm a výkonem 310lm při barevné teplotě 3000K. Udělejte prohlášení se stropním svítidlem RIHA a nechte svůj pokoj zářit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371448845 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 9 |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Patice žárovky: | G9 |
| ? Spotřeba: | 31,5W |
| ? Světelný tok: | 9x310lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 37 cm |
| ? Šířka: | 87 cm |
| ? Hloubka: | 28 cm |
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF vzhled dřeva tmavý, sklo kouřové, čiré, DxŠxV: 65x15x28...
Stropní svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály průhledné a satinované, průměr 62 cm, výška 15...
Stropní svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška 37 cm, bez žárovek 3xE27, max....
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 460 mm, výška 327 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, sklo, sklo průměr 4x12 cm, 5x10 cm, DxŠxV: 86x30x36 cm, včetně 9xG9...
Stropní svítidlo, chrom, plast, průměr 65 cm, výška 16 cm, bez žárovek 5xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové barvy, průhledné, DxŠx výška 650x150x285 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, textil stříbrný, akrylové křišťály průhledné, průměr 40 cm,...
Stropní svítidlo, chrom, kov bílý matný, chrom, průměr 70 cm, výška 24 cm, bez žárovek 6xE27,...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 500 mm,...
Stropní svítidlo, černý kov, plast opál, funkce paměti, noční světlo, stmívatelné, dálkové...
Stropní svítidlo, kov černý, imitace dřeva, akryl opál, DxŠxV: 43x43x8 cm včetně 1xLED 20W 230V,...
Stropní svítidlo, kov matný nikl, sklo bílé, DxV:75x21cm, včetně žárovek 6xE14 LED 5W 230V,...
Stropní svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály průhledné a satinované, průměr 45 cm, výška 15...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


