BLACKY 15345H1 GLOBO závěsné | 1x E27 | černá | Š: 30 cm |
Kód: 15345H1Související produkty
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové sklo, 3 různé tvary skla, průměr 46 cm, výška max. 120 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška 36 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové sklo, 4 různé tvary skla, DxŠxV: 100x19x120 cm, bez žárovek,...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo, sklo, textilní černý kabel, DxŠxV: 100x19x140 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, výškově nastavitelné, DxŠxV: 80x34x120 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 65 cm, výška 38 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové sklo, různé tvary skla, DxŠxV: 94x34x120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo kov černý mat, mosaz mat, sklo kouřové, jantarové, kabel PVC černý, 4 různé...
Stojací lampa, černý kov, kouřové sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, bez žárovky, 1xE27,...
Stolní lampička, černý kov, kouřové sklo, vypínač, průměr 18,5 cm, výška 45 cm, bez žárovky...
Detailní popis produktu
Závěsná lampa BLACKY (průměr 30 cm) je vyrobena z černého kovu s kouřově zbarveným sklem. Závěsné sklo je svým podáním individuální. Tato rafinovaná lampa, která vyčnívá 120 cm do místnosti, má patici E27 (max. 60 wattů), která umožňuje svobodný výběr svítidla. Pro jejich dlouhou životnost a úsporu energie doporučujeme LED žárovky z naší nabídky. Toto závěsné svítidlo je ideální pro váš obývací a jídelní kout.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.39 kg |
| EAN: | 9007371389834 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Hloubka: | 30 cm |
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo kouřové, černobílý textilní kabel, průměr 9 cm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 68x17x max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, kov šedý, sklo opál, vypínač, průměr 33 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov bílý, sklo opál, vypínač, průměr 33 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kov imitace dřeva, sklo kouřové, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, kov matný, černý PVC kabel, průměr 30 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo černé, kov nikl, textilní černý kabel, průměr 35 cm, výška...
Závěsné svítidlo, černý kov, černý textil, zlatý akryl, černý textilní kabel, průměr 45 cm, výška...
Závěsné svítidlo, kov grafit, nikl, sklo opál, černý textilní kabel, průměr 24 cm, výška max. 120...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, kov matný, černý PVC kabel, průměr 25 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 35W 230V.
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-35 cm, průměr...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové krystaly K5, čiré, černý PVC kabel, šířka: 400mm, výška:...
Závěsné svítidlo, kov černý, plast bílý černý, stínítko výška 24 cm, průměr 38 cm, celková výška...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 45 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



