DALTON 15885T GLOBO lampička | 1x E27 | černá | Š: 22,5 cm |
Kód: 15885TSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 460 mm, výška 327 mm, bez...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněná koule kouřové barvy, kabel PVC černý, vypínač na kabelu,...
Detailní popis produktu
Stolní lampička, kov černý matný, skleněná koule kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠx výška 225x180x575 mm, délka kabelu 1500 mm, bez žárovky 1xE27 LED, max. 10W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 9007371468218 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 57,5 cm |
| ? Šířka: | 22,5 cm |
| ? Hloubka: | 18 cm |
Stolní lampička, plast černý, satin., matný černý silikon, dotykové zapnutí/vypnutí/plynulé...
Stolní lampička kov černý matný, kouřové sklo, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosazný...
Stolní lampička, plast stříbrný a bílý, flexi, USB nabíječka, noční světlo s RGB, stmívatelné,...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné křišťály průhledné, kabel textil černý,...
Stolní lampička, kov černý, dřevo tmavě hnědé, hliník černý matný, plast bílý, kabel PVC černý,...
Stolní lampička, nikl, sklo opál, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠxV:...
Stolní lampička, plast, černá, chrom, s hodinami a budíkem, flexi, stmívatelné, fixace barev,...
Stolní lampička, kov nikl, akryl čirý, satinovaný povrch, bílý PVC kabel, dotykové...
Stolní lampička, keramika béžová, textil bílý, kabel 1,2m, vypínač, D x Š x V: 13x11x29 cm, bez...
Stolní lampička, keramika šedá, textil bílý, kabel 1,2m, vypínač, D x Š x V: 13x11x29 cm, bez...
Stolní lampička, kov bílý, flexi, kabel 1,6m, vypínač, ŠxV: 22x35 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W...
Stolní lampička, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, s vypínačem na kabelu, DxŠxV: 24x19x48 cm,...
Stolní lampička, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, bílý kov, plast, nastavitelné, vypínač, Š x V: 40x59 cm, bez žárovky 1xE27, max....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

