DALTON 15885-4H GLOBO závěsné | 4x E27 | černá | Š: 90 cm |
Kód: 15885-4HSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 460 mm, výška 327 mm, bez...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněná koule kouřové barvy, kabel PVC černý, vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněná koule kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, DxŠx výška max. 900x150x1300 mm, bez žárovek 4xE27 LED ILLU, max. 10W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.25 kg |
| EAN: | 9007371468225 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 130 cm |
| ? Šířka: | 90 cm |
| ? Hloubka: | 15 cm |
Závěsné svítidlo, mosaz, průměr 55 cm,výška max. 135 cm bez žárovek 8xE14, max. 40W 230V.
Závěsné svítidlo, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, DxŠxV: 87x36x120 cm, včetně 9xG9 LED 3,5W...
ZZávěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, silikon bílý, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Závěsné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, DxŠx...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule, kabel PVC černý, nastavitelná výška, barvy skla: 1x...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, sklo průměr 2x15 cm, 3x12 cm, 4x10 cm, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov grafit, akryl opál, stmívatelné, dálkové ovládání, fixace barev, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, plast bílý, kabel PVC černý, několik úrovní přes...
Závěsné svítidlo, kov černý/zlatý, akryl opál, stmívatelné, vícekrokové ovládání přes nástěnný...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200 mm, sklo průměr...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-35 cm, průměr...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

