DALTON 15885-6H GLOBO závěsné | 6x E27 | černá | Š: 97 cm |
Kód: 15885-6HSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 460 mm, výška 327 mm, bez...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněná koule kouřové barvy, kabel PVC černý, vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněná koule kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, DxŠx výška 970x480x1410 mm, rozměry skla: 2x15 cm, 20 cm, 25 cm, bez žárovek 6xE27 LED, max. 10W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 9007371474226 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 6 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 141 cm |
| ? Šířka: | 97 cm |
| ? Hloubka: | 48 cm |
Závěsné svítidlo, hliník stříbrný a zlatý, akryl čirý, plast bílý, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200 mm, sklo průměr...
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 870x345x1200 mm, sklo průměr...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, DxŠxV: 87x36x120 cm, včetně 9xG9 LED 3,5W...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, textilní kabel černý, výškově...
Závěsné svítidlo, chrom, K5 průhledné křišťály, pohyblivé, průměr kruhů 30 cm, 50 cm a 70 cm,...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové krystaly K5, čiré, černý PVC kabel, šířka: 400mm, výška:...
Závěsné svítidlo, kov zlatý matný, sklo jantar, hnědý textilní kabel, DxŠxV: 80x9x max. 156 cm,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, DxŠxV: 650x60x1200...
Závěsné svítidlo, kov nikl, sklo bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm, výška max. 1200 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, sklo průměr 2x15 cm, 3x12 cm, 4x10 cm, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý/zlatý, akryl opál, stmívatelné, vícekrokové ovládání přes nástěnný...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, hliník zlaté barvy broušený, křišťály K5 čiré, akryl čirý,...
Závěsné svítidlo, kov bronzové barvy, sklo, průměr 45 cm, výška max. 150 cm, bez žárovek 3xE27,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

