DALTON 15885-3D GLOBO stropní | 3x E27 | černá | Š: 46 cm |
Kód: 15885-3DSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněná koule kouřové barvy, kabel PVC černý, vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněná koule kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 460 mm, výška 327 mm, bez žárovek 3xE27, max. 10W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 9007371474219 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 32,7 cm |
| ? Šířka: | 46 cm |
| ? Hloubka: | 46 cm |
Stropní svítidlo, chrom, akrylové křišťály průhledné, průměr 28 cm, výška 22 cm, včetně 1xLED 12W...
Stropní svítidlo, chrom, plast, průměr 71 cm, výška 16 cm, bez žárovek 5xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 405 mm, výška 260 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, nikl, plast, akrylové křišťály, pohyblivé, krokový spínač, fixace barev, průměr...
Stropní svítidlo, chrom, plast, průměr 65 cm, výška 16 cm, bez žárovek 5xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška 36 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Stropní svítidlo, kov černý, hnědé dřevo, DxŠxV: 60x35x22 cm, bez žárovek 4xE27, max. 60W 230V.
Stropní svítidlo, kov chrom, křišťál K5 průhledný, akryl satinovaný, stmívatelné, průměr 50 cm,...
Stropní svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 280x210x190 mm, sklo průměr 2x10cm, 1x12cm včetně...
Stropní svítidlo, chrom, sklo kouřové, skleněné křišťály průhledné, průměr 35 cm, výška 28 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý, akryl, akrylové křišťály průhledné, 1 otočné rameno, 61 cm dlouhé,...
Stropní svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály průhledné a satinované, průměr 62 cm, výška 15...
Stropní svítidlo, kov chrom, křišťál K5 průhledný, akryl satinovaný, stmívatelné, průměr 40 cm,...
Stropní svítidlo kov černý matný, bambus, přírodní barva, průměr 350 mm, výška 205 mm, bez...
Stropní svítidlo kov černý matný, přírodní dřevo, kouřové sklo, DxŠxV: 60x15x20,5 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 500 mm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

