DALTON 15885-3H GLOBO závěsné | 3x E27 | černá | Š: 39 cm |
Kód: 15885-3HSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 460 mm, výška 327 mm, bez...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněná koule kouřové barvy, kabel PVC černý, vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněná koule kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, průměr 390 mm, výška 1415 mm, rozměry skla: 1x15 cm, 20 cm, 25 cm, bez žárovek 3xE27 LED, max. 10W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.45 kg |
| EAN: | 9007371465224 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 141 cm |
| ? Šířka: | 39 cm |
| ? Hloubka: | 39 cm |
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 870x345x1200 mm, sklo průměr...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo tmavě hnědé, hliník černý, plast bílý, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové krystaly K5, čiré, černý PVC kabel, šířka: 400mm, výška:...
Závěsné svítidlo, chrom, K5 průhledné křišťály, pohyblivé, průměr kruhů 30 cm, 50 cm a 70 cm,...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-35 cm, průměr...
Závěsné svítidlo, mosaz, průměr 55 cm,výška max. 135 cm bez žárovek 8xE14, max. 40W 230V.
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-33 cm,...
Závěsné svítidlo, kov zlatý matný, skleněné křišťály, jantarové, čiré, průměr 60 cm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška max. 100 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov nikl, skleněné koule bílé, černý PVC kabel, výškově nastavitelné, průměr...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník antracit, akryl bílý, stmívatelné, několik úrovní pomocí...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, hliník zlaté barvy broušený, křišťály K5 čiré, akryl čirý,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály...
Závěsné svítidlo, kov černý/zlatý, akryl opál, stmívatelné, vícekrokové ovládání přes nástěnný...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, plast opál, průměr 61 cm, výška max. 120 cm, včetně 1xLED 29W...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

