AIDA 16042-4H GLOBO | LED | 23W | černá | Š: 85 cm |
Kód: 16042-4HSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý matný, čirý akryl, kabel PVC černý, několik úrovní pomocí nástěnného spínače, paměťová funkce, možnost zkrácení výšky, DxŠxV: 85x15x120cm, LED 23W 230V, zdroj 2900lm, výstup 1562lm, CCT 3000.
/4500/6500K
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.75 kg |
| EAN: | 9007371450244 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a akryl |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Chytré funkce: | změna barev vypínačem, zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 23W |
| ? Světelný tok: | 1562lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000-6500 (volitelně na vypínači) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 85 cm |
| ? Hloubka: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
