CARMEN 52290102 GLOBO lampička
Kód: 52290102Související produkty
Detailní popis produktu
Stolní lampička, stříbrný plast, PVC kabel, dotykové zapínání/vypínání, stmívatelná, krokový vypínač, flexo, přídavné funkce: 3stupňové stmívání, DxŠxVxH: 150x132x320mm, včetně LED 4,6W 230V, zdroj 500lm, výkon 300lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 4048194064350 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED, stmívací |
| ? Spotřeba: | 4,6W |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 32 (cm) |
| ? Šířka: | 13,2 (cm) |
| ? Hloubka: | 15 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
