ROBBY 57911KB GLOBO lampička | 1x GU10 | černá | Š: 10 cm |
Kód: 57911KBSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 35W 230V.
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
ZZávěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Stolní lampička, kov černý, kabel 1,5m, vypínač, průměr 12 cm, výška 35 cm, bez žárovky 1xGU10...
Nástěnné svítidlo, kov černý, vypínač, ŠxV: 13x14 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 25W...
Detailní popis produktu
Malý klasický upínací reflektor Robby je vyroben z černého plastu a černého matného kovu. Má vypínač, který umožňuje zapínání a vypínání svítilny a navíc je pohyblivý (flexo). Objímka GU10 umožňuje výběr svítidla (max. 25W) a tím i intenzitu a barvu světla. LED žárovky doporučujeme pro jejich dlouhou životnost a úsporu energie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 9007371439881 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a plast |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 42 cm |
| ? Šířka: | 10 cm |
| ? Hloubka: | 29 cm |
Stolní lampička, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Stolní lampička, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, dotykové zapínání/vypínání,...
Stolní lampička, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠx výška...
Stolní lampička, kov nikl matný, sklo kouřové, černobílý textilní kabel 1,5 m, dotykový vypínač,...
Stolní lampička, keramická, černá,zlatá barva, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněná koule kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Stolní lampička, kov modrý, vypínač, ŠxV: 22x35 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W 230V.
Stolní lampička, plast bílý a satin., matný bílý silikon, dotykové zapnutí/vypnutí/plynulé...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, plast černý, kov černý, plast, Flexo, dotykový vypínač ON/OFF, stmívatelné,...
Stolní lampička, kov zlatý, kov černý, matný zlatý, kabel 1,5m, stínítko s dekorativním...
Stolní lampička, kov černý, kouřové sklo, textilní černý kabel, dotykový zapínač On/Off, průměr 9...
Stolní lampička plast bílý matný, chrom, dotykové zapínání/vypínání, plynulé dotykové stmívání,...
Stolní lampička, plast, černá, chrom, s hodinami a budíkem, flexi, stmívatelné, fixace barev,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


