ROBBY 57911-3B GLOBO bodové | 3x GU10 | černá | Š: 41 cm |
Kód: 57911-3BSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 35W 230V.
Nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
ZZávěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Klipsové svítidlo, kov černý, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem na kabelu, Flexo, DxŠxV:...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Stolní lampička, kov černý, kabel 1,5m, vypínač, průměr 12 cm, výška 35 cm, bez žárovky 1xGU10...
Nástěnné svítidlo, kov černý, vypínač, ŠxV: 13x14 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 25W...
Detailní popis produktu
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 9007371439522 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 12 cm |
| ? Šířka: | 6 cm |
| ? Hloubka: | 41 cm |
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, DxŠxV: 555x60x135 mm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 220 mm, výška 165 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, průměr 23 cm, výška 21,5 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, mosaz,...
Bodové svítidlo, kov černý chrom, sklo měděné barvy a průhledné, DxŠx výška 400x80x180 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov, nikl matný, sklo imitace prasknutého skla, průměr 40 cm, výška 25 cm, bez...
Bodové svítidlo, kov zlaté barvy broušený, DxŠx výška 560x60x120 mm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Bodové svítidlo, kov nikl, chrom, průměr 250 mm, hloubka 135 mm, bez žárovek 3xGU10, max. 25W 230V
Stropní a nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, chrom, průměr 25 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, průměr 28 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, nastavitelné, DxŠxV: 70x32x18...
Stropní svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com




