ROBBY 57911WB GLOBO nástěnné | 1x GU10 | černá | Š: 7 cm |
Kód: 57911WBSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 35W 230V.
Klipsové svítidlo, kov černý, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem na kabelu, Flexo, DxŠxV:...
Nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
ZZávěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Stolní lampička, kov černý, kabel 1,5m, vypínač, průměr 12 cm, výška 35 cm, bez žárovky 1xGU10...
Nástěnné svítidlo, kov černý, vypínač, ŠxV: 13x14 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 25W...
Detailní popis produktu
Malý klasický reflektor ze série Robby je vyroben z černého plastu a matného černého kovu. Má vypínač, který umožňuje zapínání a vypínání svítilny a navíc je pohyblivý (flexo). Objímka GU10 umožňuje výběr svítidla (max. 25W) a tím i intenzitu a barvu světla. LED žárovky doporučujeme pro jejich dlouhou životnost a úsporu energie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 9007371442560 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a plast |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Chytré funkce: | přívodní kabel, vypínač |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 44 cm |
| ? Šířka: | 7 cm |
| ? Hloubka: | 32 cm |
Nástěnné svítidlo, hliník černý, akryl opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač, ŠxV: 30x8 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, kolébkový vypínač na...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast vzhled dřeva, kovová mřížka, ŠxV: 13x19 cm, hloubka 20 cm,...
NNástěnné svítidlo, chrom, sklo kouřové, skleněné křišťály průhledné, ŠxV: 28x18 cm, hloubka 15...
Nástěnné svítidlo, bílé, sklo, K5 křišťály, ŠxV: 58x36 cm, hloubka 28 cm, bez žárovek 2xE14, max....
Nástěnné svítidlo kov černý matný, akryl opál, plast čirý, ŠxV: 250x90 mm, hloubka 500 mm, LED...
Nástěnné svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, vypínač, ŠxV: 13x15 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x130x74 mm, včetně LED 10W 230V,...
Nástěnné svítidlo, černý kov, vypínač, ŠxV: 13x17 cm, hloubka 17 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W...
Nástěnné svítidlo, kov nikl, flexo, bez stínítka, vypínač, ŠxV: 9x53 cm, hloubka až 40 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, s vypínačem, ŠxV: 9x13 cm,...
Nástěnné svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, ŠxV: 80x130 mm, hloubka...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com




