BRISBON 57851T GLOBO lampička | 1x GU10 | bílá | Š: 13,2 cm |
Kód: 57851TSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov bílý, hliník nikl matný, hliník bílý, plast transparentní, kolébkový...
Bodové svítidlo, kov bílý, hliník nikl matný, hliník bílý, plast transparentní, DxŠx výška...
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Stojací lampa, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, bílý PVC kabel,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, hliník nikl matný, hliník bílý, plast průhledný, kabel PVC bílý,...
Detailní popis produktu
Stolní lampička, kov bílý, hliník nikl, hliník bílý, plast průhledný, kabel PVC bílý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠx výška 132x120x350 mm, délka kabelu 1500 mm, bez žárovky 1xGU10 LED, max. 5W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 9007371453627 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | kov, hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 35 cm |
| ? Šířka: | 13,2 cm |
| ? Hloubka: | 12 cm |
Stolní lampička, keramická, černá,zlatá barva, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, kolébkový vypínač na kabelu, průměr 150 mm, výška...
Stolní lampička, kov černý, dotykový stmívač, paměťová funkce, baterie CR18650 1200mAh 5V,...
Stolní lampička, černý kov, světlé dřevo, kabel 1,5 m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez...
Stolní lampička, kov stříbrný, vypínač, ŠxV: 22x35 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W 230V..
Stolní lampička, kov nikl, akryl čirý, satinovaný povrch, bílý PVC kabel, dotykové...
Stolní lampička, kov mosaz, skleněná koule bílá, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, kov černý, plast, nastavitelné, vypínač, Š x V: 40x59 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné křišťály průhledné, kabel textil černý,...
Stolní lampička, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, flexi, vypínač, DxŠxV:...
Stolní lampička, přírodní dřevo, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, plast, šedá, chrom, s hodinami a budíkem, flexi, stmívatelné, fixace barev,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

