VALENTINO 21626C GLOBO lampička | 1x E14 | chrom | Š: 18,5 cm |
Kód: 21626CSouvisející produkty
Stolní lampička, keramická, zlaté barvy, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, keramická, černá,zlatá barva, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, keramická, bílá,zlatá barva, textil bílý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, dřevo černé, textil antracit, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, přírodní dřevo, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, přírodní dřevo, textil bílý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Detailní popis produktu
Stylová stolní lampička zaujme svým krásným designem. Patice E14 se skvělým černým textilním stínidlem je umístěna na tvarově tvarovaném sloupku z chromované keramiky ve tvaru válce. Patice E14 umožňuje sami určit barvu světla a jas až do maximálního výkonu 40 wattů. Z důvodu dlouhé životnosti a úspory energie doporučujeme LED žárovky z naší nabídky.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.08 kg |
| EAN: | 9007371444281 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 33 cm |
| ? Šířka: | 18,5 cm |
| ? Hloubka: | 18,5 cm |
Stolní lampička, keramika hnědá, textil bílý, kabel 1,2 m, vypínač, D x Š x V: včetně 13x11x29...
Stolní lampička, kov zlatý, kov černý, matný zlatý, kabel 1,5m, stínítko s dekorativním...
Stolní lampička, kov bílý, akryl čirý, křišťálový efekt, stmívatelné, regulace dotykového...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné křišťály průhledné, kabel textil černý,...
Stolní lampička plast bílý matný, chrom, dotykové zapínání/vypínání, plynulé dotykové stmívání,...
Stolní lampička, kov černý, dotykový stmívač, paměťová funkce, baterie CR18650 1200mAh 5V,...
Stolní lampička plast šedý matný, chrom, plast satin, dotykové zapínání/vypínání, plynulé...
Stolní lampička kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, hliník imitace dřeva, kabel PVC...
Stolní lampička, kov mosazná barva, sklo bílé, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov černý, textil černý, plast zlaté barvy, kabel PVC černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, kolébkový vypínač na kabelu, průměr 150 mm, výška...
Stolní lampička, kov nikl matný, kov chromovaný, sklo bílé, textilní kabel černý, kolébkový...
Stolní lampička, plast bílý a satin., matný bílý silikon, dotykové zapnutí/vypnutí/plynulé...
Stolní lampička, kov černý, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, kov šedý, světlé dřevo, kabel 1,5m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez žárovky...
Stolní lampička, kov chrom, sklo průhledné, bílý textil, bílý plast, průhledný PVC kabel,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

