VALENTINO 21626 GLOBO lampička | 1x E14 | zlatá | Š: 18,5 cm |
Kód: 21626Související produkty
Stolní lampička, chromovaná, keramika, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, keramická, černá,zlatá barva, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, keramická, bílá,zlatá barva, textil bílý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, dřevo černé, textil antracit, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, přírodní dřevo, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, přírodní dřevo, textil bílý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Detailní popis produktu
Stylová stolní lampička zaujme svým krásným designem. Objímka E14 se skvělým černým textilním stínidlem (průměr 18,5 cm) je umístěna na tvarované noze z keramiky zlaté barvy ve tvaru válce. Patice E14 umožňuje sami určit barvu světla a jas až do maximálního výkonu 40 wattů. Z důvodu dlouhé životnosti a úspory energie doporučujeme LED žárovky z naší nabídky.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 9007371432295 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 33 cm |
| ? Šířka: | 18,5 cm |
| ? Hloubka: | 18,5 cm |
Stolní lampička, kov bílý, flexi, kabel 1,6m, vypínač, ŠxV: 22x35 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W...
Stolní lampička, tmavě šedý hliník a plast, plast černý a bílý, plynulá regulace dotykového...
Stolní lampička, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, kolébkový...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, kolébkový vypínač na kabelu, průměr 110 mm, výška...
Stolní lampička, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, flexi, vypínač, DxŠxV:...
Stolní lampička, plast černý, flexi, USB nabíjení, noční světlo s RGB, stmívatelné, měnič barev,...
Stolní lampička, kov bílý matný, nikl, sklo opál, satinované, kolébkový vypínač na kabelu, průměr...
Stolní lampička, nikl, sklo opál, satinované, kolébkový vypínač na kabelu, průměr 150 mm, výška...
Stolní lampička, plast, bílá, chrom, s hodinami a budíkem, flexi, stmívatelné, fixace barev,...
Stolní lampička, mosazný kov, sklo průhledné, černý textil, plast zlaté barvy, černý PVC kabel,...
Stolní lampička, kov nikl matný, kov chromovaný, sklo bílé, textilní kabel černý, kolébkový...
Stolní lampička, černý kov, světlé dřevo, kabel 1,5 m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez...
Stolní lampička, kov černý, kouřové sklo, textilní černý kabel, dotykový zapínač On/Off, průměr 9...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, nikl, sklo opál, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠxV:...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

