ALISA 50300101 GLOBO lampička
Kód: 50300101Související produkty
Detailní popis produktu
Stolní lampička, kovový kartáčovaný nikl, dotykové zapínání/vypínání, šířka: 100mm, výška: 160mm, včetně 1x G9 LED 3W 230V, zdroj 330lm, výkon 275lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 4048194043706 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná, kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Patice žárovky: | G9 |
| ? Spotřeba: | 3W |
| ? Světelný tok: | 330lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 16 (cm) |
| ? Šířka: | 10 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
