LOXY 571601016X GLOBO lampička
Kód: 571601016XSouvisející produkty
Stojící lampa, kov matný nikl, sklo, ŠxV:23x150cm, včetně žárovky 1xE14 LED 5W 230V, výstup...
Stropní svítidlo, kovový matný nikl, sklo bílé, výška: 24cm, včetně žárovek 3xE14 LED 14,5W 230V.
Stropní svítidlo, kov matný nikl, sklo bílé, DxV:75x21cm, včetně žárovek 6xE14 LED 5W 230V,...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, sklo bílé, otočné/výklopné, DxŠxV:10x12x12cm, včetně žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, sklo bílé, otočné/výklopné, DxŠxV:9x25x21cm, včetně žárovky...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, sklo bílé, ŠxV:70x21cm, včetně žárovek 4xE14 5W 230V, výstup...
Detailní popis produktu
Stolní lampa, kov nikl matný, sklo bílé, kolébkový vypínač na výrobku, flexo, DxŠxV:13x13x30cm, včetně žárovky 1xE14 LED 5W 230V, výstup 430lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 9007371450244 |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Světelný tok: | 430lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 30 (cm) |
| ? Šířka: | 13 (cm) |
| ? Hloubka: | 13 (cm) |
Stolní lampička, bílý kov, plast, nastavitelné, vypínač, Š x V: 40x59 cm, bez žárovky 1xE27, max....
Stolní lampička, kov černý matný, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, chromovaná, keramika, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, černý kov, světlé dřevo, kabel 1,5 m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez...
Stolní lampička, kov černý, dřevo tmavě hnědé, hliník černý matný, plast bílý, kabel PVC černý,...
Stolní lampa, přírodní barva dřeva, kov, bílý textil, kolébkový vypínač na kabelu, eukalyptové...
Stolní lampička, plast, šedá, chrom, s hodinami a budíkem, flexi, stmívatelné, fixace barev,...
Stolní lampička, keramika šedá, textil bílý, kabel 1,2m, vypínač, D x Š x V: 13x11x29 cm, bez...
Stolní lampička, mosazný kov, sklo průhledné, černý textil, plast zlaté barvy, černý PVC kabel,...
Stolní lampička, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, dotykové zapínání/vypínání,...
Stolní lampička kov černý matný, kouřové sklo, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov nikl matný, kov chromovaný, sklo bílé, textilní kabel černý, kolébkový...
Stolní lampička, plast, černá, chrom, s hodinami a budíkem, flexi, stmívatelné, fixace barev,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
