LOXY 671603016X GLOBO stropní
Kód: 671603016XSouvisející produkty
Stojící lampa, kov matný nikl, sklo, ŠxV:23x150cm, včetně žárovky 1xE14 LED 5W 230V, výstup...
Stolní lampa, kov nikl matný, sklo bílé, kolébkový vypínač na výrobku, flexo, DxŠxV:13x13x30cm,...
Stropní svítidlo, kov matný nikl, sklo bílé, DxV:75x21cm, včetně žárovek 6xE14 LED 5W 230V,...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, sklo bílé, otočné/výklopné, DxŠxV:10x12x12cm, včetně žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, sklo bílé, otočné/výklopné, DxŠxV:9x25x21cm, včetně žárovky...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, sklo bílé, ŠxV:70x21cm, včetně žárovek 4xE14 5W 230V, výstup...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kovový matný nikl, sklo bílé, výška: 24cm, včetně žárovek 3xE14 LED 14,5W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 9007371450244 |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | je přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Světelný tok: | 1290lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 24 (cm) |
| ? Šířka: | 30 (cm) |
| ? Hloubka: | 30 (cm) |
Stropní svítidlo, kov chrom, křišťál K5 průhledný, akryl satinovaný, stmívatelné, průměr 40 cm,...
Stropní svítidlo kov černý matný, kouřové sklo průměr 235 mm, výška 400 mm, průměr 2x10cm,...
Stropní svítidlo, kov šedý matný, skleněné koule, barvy skla: bronzová, zelená, petrolejová,...
Stropní svítidlo, chrom, kov bílý matný, chrom, průměr 70 cm, výška 24 cm, bez žárovek 6xE27,...
Stropní svítidlo, chrom, akryl, skleněné tyčinky čiré, sklo čiré, DxŠxV: 36x36x22 cm, včetně...
Stropní svítidlo, kov černý, sklo, sklo průměr 4x12 cm, 5x10 cm, DxŠxV: 86x30x36 cm, včetně 9xG9...
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 550 mm, výška 280 mm, skleněné...
Stropní svítidlo, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, průměr 450 mm, výška...
Stropní svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály průhledné a satinované, průměr 62 cm, výška 15...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 34 cm, výška 22 cm, bez žárovek 3xE27, max. 60W...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, sklo průměr 1x12 cm, 2x10 cm včetně 10676...
Stropní svítidlo, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, DxŠxV: 87x30x38 cm, včetně 9xG9 LED 3,5W...
Stropní svítidlo, tmavě šedý kov, kouřové sklo, skla s drážkami, průměr: 37cm, výška: 20cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF vzhled dřeva tmavý, sklo kouřové, čiré, DxŠxV: 65x15x28...
Stropní svítidlo, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 17x17x21 cm, bez žárovky...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
