SATELLA 54312T GLOBO lampička | 1x E14 | černá | Š: 20 cm |
Kód: 54312TSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, Šx výška 80x130 mm, hloubka 165 mm, bez...
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, DxŠx výška 220x80x185 mm, bez žárovek 2xE14,...
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 220 mm, výška 165 mm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové a průhledné, průměr 380 mm, výška 185 mm, bez žárovek...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, vyínač na kabelu, DxŠx...
Bodové svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, otočné/naklápěcí, DxŠx výška...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Bodové svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové a průhledné, DxŠx výška 580x240x165 mm, bez...
Detailní popis produktu
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠx výška 200x110x350 mm, délka kabelu 1500 mm, bez žárovky 1xE14, max. 25W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| EAN: | 9007371452934 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 35 cm |
| ? Šířka: | 20 cm |
| ? Hloubka: | 11 cm |
Stolní lampička, kov bílý, hliník nikl, hliník bílý, plast průhledný, kabel PVC bílý, kolébkový...
Stolní lampička, kov bronzový, hliník bronzový, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov mosaz, textil černý, textilní kabel barvy šampaň, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, kov černý, akryl čirý, křišťálový efekt, stmívatelné, plynulá regulace...
Stolní lampička kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, kabel PVC černý, vypínač na...
Stolní lampička, kov stříbrný, vypínač, ŠxV: 22x35 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W 230V..
Stolní lampička, kov chrom, sklo průhledné, bílý textil, bílý plast, průhledný PVC kabel,...
Stolní lampička, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, s vypínačem na kabelu, DxŠxV: 24x19x48 cm,...
Stolní lampička, nikl, sklo opál, satinované, kolébkový vypínač na kabelu, průměr 150 mm, výška...
Stolní lampička, kov zlatý, sklo zelené, vypínač, DxŠxV: 25x19x36 cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W...
Stolní lampička, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, dotykové zapínání/vypínání,...
Stolní lampička, dřevo černé, textil antracit, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov černý, dotykový stmívač, paměťová funkce, baterie CR18650 1200mAh 5V,...
Stolní lampička, kov černý, MDF s efektem dřeva, kov mosazný matný, sklo kouřové, textilní kabel...
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosazný...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

