BRISBON 57851-1 GLOBO nástěnné | 1x GU10 | bílá | Š: 7 cm |
Kód: 57851-1Související produkty
Bodové svítidlo, kov bílý, hliník nikl matný, hliník bílý, plast transparentní, DxŠx výška...
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Stojací lampa, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, bílý PVC kabel,...
Stolní lampička, kov bílý, hliník nikl, hliník bílý, plast průhledný, kabel PVC bílý, kolébkový...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, hliník nikl matný, hliník bílý, plast průhledný, kabel PVC bílý,...
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, kov bílý, hliník nikl matný, hliník bílý, plast transparentní, kolébkový vypínač, Šx výška 70x90 mm, hloubka 120 mm, bez žárovky 1xGU10, max. 25W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 9007371450619 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | kov, hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 9 cm |
| ? Šířka: | 7 cm |
| ? Hloubka: | 7 cm |
Nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 7x14 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, mosaz, obrazové světlo, nastavitelné, vypínač, DxV: 37x14 cm, hloubka 21 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, ŠxV: 16x18 cm, hloubka 30 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, kolébkový vypínač,...
Nástěnné svítidlo, kov v barvě imitující dřevo, akryl, opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, akryl opál, plast čirý, ŠxV: 200x200 mm, hloubka 50 mm, LED...
Nástěnné svítidlo, kov nikl, flexo, bez stínítka, vypínač, ŠxV: 9x53 cm, hloubka až 40 cm, bez...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové, DxŠxV: 10x22,5x17 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, hliník bílý, akryl bílý, kolébkový vypínač na výrobku, fixace barev,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, hliník nikl matný, hliník bílý, plast průhledný, kabel PVC bílý,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, chrom, satinované sklo, ozdobné linky, DxŠ: 22x23 cm, hloubka 7 cm,...
Nástěnné svítidlo, chrom, sklo opál, ŠxV: 7x14 cm, hloubka 17 cm, bez žárovky 1xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 250x260x125 mm, sklo průměr 1x10cm, 1x12cm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, kolébkový vypínač...
Nástěnné svítidlo kov mosaz matná, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x80x150 mm, včetně LED 10W 230V,...
Stropní a nástěnné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, DxŠxV: 240x250x125 mm, průměr 1x10cm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

