BLACKY I 15345-3DNO GLOBO stropní | 3x E14 | nikl | Š: 46 cm |
Kód: 15345-3DNOSouvisející produkty
Závěsné svítidlo kov nikl matný, sklo opál, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky, 3 různá...
Závěsné svítidlo kov nikl matný, sklo opál, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky, 4 různá...
Závěsné svítidlo kov nikl matný, sklo opál, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky, 3 různá...
Závěsné svítidlo kov nikl matný, sklo opál, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky, průměr 300...
Stojací lampa kov nikl matný, sklo opál, vypínač, průměr 300 mm, výška 1600 mm, délka kabelu 1800...
Stolní lampička kov nikl matný, sklo opál, vypínač na kabelu, průměr 185 mm, výška 450 mm, délka...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo ze série Blacky I zaujme svým krásným designem. Pod stínidlem z opálového skla v různých tvarech jsou umístěny tři objímky E14, které visí na kovových tyčích v barvě niklu na podstavci 36 cm od stropu (průměr 46 cm). Zásuvky E14 vám dávají svobodu použití až do maximálního výkonu 40 wattů.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.76 kg |
| EAN: | 9007371441761 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 36 cm |
| ? Šířka: | 46 cm |
| ? Hloubka: | 46 cm |
Stropní svítidlo, kov, chrom, chromové opletení, skleněné křišťály, akrylové křišťály průhledné,...
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, akryl opál bílý, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Stropní svítidlo kov černý matný, kouřové sklo průměr 235 mm, výška 400 mm, průměr 2x10cm,...
Stropní svítidlo, kovový matný nikl, sklo bílé, výška: 24cm, včetně žárovek 3xE14 LED 14,5W 230V.
Stropní svítidlo, chrom, akrylové křišťály průhledné, průměr 28 cm, výška 22 cm, včetně 1xLED 12W...
Stropní svítidlo, kov černý, akryl, akrylové křišťály průhledné, 1 otočné rameno, 61 cm dlouhé,...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 65 cm, výška 38 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W...
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 550 mm, výška 280 mm, skleněné...
Stropní svítidlo, nikl, plast, akrylové křišťály, pohyblivé, krokový spínač, fixace barev, průměr...
Stropní svítidlo, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 17x17x21 cm, bez žárovky...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška 36 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Stropní svítidlo, kov matný nikl, sklo bílé, DxV:75x21cm, včetně žárovek 6xE14 LED 5W 230V,...
Stropní svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály průhledné a satinované, průměr 45 cm, výška 15...
Stropní svítidlo, kov chrom, křišťál K5 průhledný, akryl satinovaný, stmívatelné, průměr 50 cm,...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kouřové sklo, průměr 380 mm, výška...
Stropní svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, kov imitace dřeva, průměr 470 mm, výška 290 mm,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

