BLACKY I 15345-6NO GLOBO závěsné | 6x E14 | nikl | Š: 80 cm |
Kód: 15345-6NOSouvisející produkty
Stropní svítidlo kov nikl matný, sklo opál, 3 různá skla, průměr 460 mm, výška 360 mm, průměr...
Závěsné svítidlo kov nikl matný, sklo opál, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky, 3 různá...
Závěsné svítidlo kov nikl matný, sklo opál, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky, 4 různá...
Závěsné svítidlo kov nikl matný, sklo opál, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky, průměr 300...
Stojací lampa kov nikl matný, sklo opál, vypínač, průměr 300 mm, výška 1600 mm, délka kabelu 1800...
Stolní lampička kov nikl matný, sklo opál, vypínač na kabelu, průměr 185 mm, výška 450 mm, délka...
Detailní popis produktu
Krásné závěsné svítidlo ze série BLACKY I zaujme svým skvělým designem a stane se ústředním bodem vašeho obývacího prostoru. Lampa se skládá ze 6 stínidel z opálového skla v různých tvarech, z nichž každé má patici E14 a je připevněno k šesti černým kabelům a visí na stropním svítidle v niklové barvě (80 x 34 cm). Patice E14 umožňují použití žárovek dle vlastního výběru až do maximálního výkonu 40 wattů.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.26 kg |
| EAN: | 9007371435760 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 6 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 80 cm |
| ? Hloubka: | 34 cm |
Závěsné svítidlo kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, hliník imitace dřeva, kabel PVC...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové krystaly K5, čiré, černý PVC kabel, šířka: 400mm, výška:...
Závěsné svítidlo, hliník stříbrný a zlatý, akryl čirý, plast bílý, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, hliník zlaté barvy broušený, křišťály K5 čiré, akryl čirý,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, možnost nastavení výšky, DxŠxV: 630x110x1200 mm,...
Závěsné svítidlo, kov chrom, čiré křišťály K5, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo kouřové, černobílý textilní kabel, DxŠxV: 80x9x max. 156...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, plast opál, stmívatelné nástěnným vypínačem, paměťová funkce,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, textilní kabel černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov nikl, skleněné koule bílé, černý PVC kabel, výškově nastavitelné, průměr...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, dřevo, sklo kouřové, kabel PVC černý, DxŠxV: 62x18x max.120...
Závěsné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov bronzové barvy, sklo, průměr 45 cm, výška max. 150 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý, MDF tmavě hnědý, plast opál, vícekrokové ovládání přes nástěnný...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

