BLACKY I 15345-4MM GLOBO závěsné | 4x E14 | černá | Š: 110 cm |
Kód: 15345-4MMSouvisející produkty
Náhradní sklo pro 15345-3, -4, -8 čtvercové, 16,5cm
Náhradní sklo pro 15345-3, -4, -8 oválné, 15,8cm
Náhradní sklo pro 15345-3, -4, -8 kulaté, 18,5cm
Náhradní sklo pro 15345-4, -8 prodloužený ovál, 16,4cm
Stojací lampa, kov mosaz, sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, délka kabelu 1,8m, bez...
Stolní lampička, kov mosaz, sklo, s vypínačem na kabelu, průměr 19 cm, výška 45 cm, délka kabelu...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, DxŠxV: 103x34x120 cm, bez žárovek 8xE14, max....
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 30 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 22 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška 36 cm, bez žárovek 3xE14,...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 65 cm, výška 38 cm, bez žárovek 6xE14,...
Detailní popis produktu
Díky svému podlouhlému tvaru lze toto závěsné svítidlo báječně umístit nad jídelní stůl, který je pak rovnoměrně osvětlen. Závěsné svítidlo o délce 110 cm se skládá z obdélníkového kovového plátu mosazné barvy, ze kterého visí čtyři černé kabely s kulatými stínidly z kouřového skla různých tvarů, jejichž výšku můžete při montáži nastavit až do 120 cm. Ty jsou rovněž vybaveny kovovými prvky v barvě mosazi a mohou být vybaveny žárovkami E14 dle vašeho výběru, což vám dává možnost individuálního určení barvy a jasu světla. S tímto závěsným svítidlem můžete ve svém interiéru nastavit stylový design a doplnit celkový obraz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.58 kg |
| EAN: | 9007371416042 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 110 cm |
| ? Hloubka: | 19 cm |
Závěsné svítidlo, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, DxŠx výška...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, 3 koule s průměrem: 20 - 25 - 30 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, DxŠx výška 860x130x...
Závěsné svítidlo, hliník černý, kov zlatý, akryl, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule, kabel PVC černý, nastavitelná výška, barvy skla: 1x...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, možnost nastavení výšky, DxŠxV: 630x110x1200 mm,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, kabel PVC černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo kov černý matný, skleněné tyče kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200...
Závěsné svítidlo, kov chrom, skleněné křišťály, kouřové, čiré, průměr 61 cm, výška max. 120 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, plast opál, stmívatelné nástěnným vypínačem, paměťová funkce,...
Závěsné svítidlo, kov černý chrom, čiré skleněné křišťály, křišťály kouřové barvy, výškově...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov kávová barva matná, plast opál, kabel PVC průhledný, výškově nastavitelné,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



