CLARKE 15229T1 GLOBO lampička | 1xE14 | černá | Š: 11 cm |
Kód: 15229T1Související produkty
Stolní lampička, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,5m,...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, vypínač,...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,8m,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, tkanina zlato-černá, stínidlo s ozdobným děrováním, průměr 40...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, DxŠxV: 63...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, výška stínítka 10 cm, stínítko s...
Detailní popis produktu
Čtvercová stolní lampa (10x10 cm) této modelové řady boduje svým osobitým elegantním designem. Stolní lampa o výšce 25 cm se skládá převážně z černého textilu zdobeného elegantními ozdobnými průbojníky a zevnitř potaženého plátkovým zlatem. Toto interiérové svítidlo je vybaveno paticí E14, která vám umožňuje sami určit svítidlo (max. 40W) a rozhodnout se tak o intenzitě světla a barvě světla. LED žárovky doporučujeme z důvodu jejich úspory energie a dlouhé životnosti. Standardní vypínač a 1,5 metr dlouhý propojovací kabel umožňují flexibilní použití. Další lampy ze stejné modelové řady by mohly doplnit obrázek ve vašem okolí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 9007371363476 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | nikl mat, plast a textil |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 25 cm |
| ? Šířka: | 11 cm |
| ? Hloubka: | 11 cm |
Stolní lampička, kov mosazná barva, sklo bílé, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, plast stříbrný a bílý, flexi, USB nabíječka, noční světlo s RGB, stmívatelné,...
Stolní lampička, kov nikl, akryl čirý, satinovaný povrch, bílý PVC kabel, dotykové...
Stolní lampička, přírodní dřevo, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov modrý, vypínač, ŠxV: 22x35 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W 230V.
Stolní lampička, kov zlatý matný, sklo jantar, hnědý textilní kabel 1,5 m, dotykový vypínač,...
Stolní lampička, bílý kov, plast, nastavitelné, vypínač, Š x V: 40x59 cm, bez žárovky 1xE27, max....
Stolní lampička, kov černý, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý,...
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kabel PVC černý,...
Stolní lampička, nikl, sklo opál, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠxV:...
Stolní lampička, černý kov, dřevo přírodní, černý kov, vypínač, D x Š x V: 33x18x55 cm, bez...
Stolní lampička plast černý matný, chrom, plast satin, dotykové zapínání/vypínání, plynulé...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com





