CLARKE 15229H GLOBO závěsné | 1x E27 | černá | Š: 40 cm |
Kód: 15229HSouvisející produkty
Stolní lampička, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,5m,...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, vypínač,...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,8m,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, DxŠxV: 63...
Stolní lampička, kov nikl matný, textil černý a zlatý, kabel: 1,5m, stínidlo s ozdobným...
Stojací lampa, kov, nikl, textil černý a zlatý, kabel 1,8m, stínidlo s ozdobným děrováním,...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, výška stínítka 10 cm, stínítko s...
Stojací lampa, kov černý matný, textil černý, plast zlatý, kabel 1,8 m, stínítko s ozdobným...
Detailní popis produktu
Moderní závěsné svítidlo v černé barvě ze série Clarke. Tento všestranný model se svými ozdobnými razníky a zlatou vnitřní barvou stínidla potaženého textilií může přispět k pohodlnému prostředí. Tento předmět má průměr 40 cm. Tato lampa má patici E27, která vám umožňuje svobodný výběr žárovky. Doporučujeme LED žárovky, kvůli jejich úspoře energie a dlouhé životnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 9007371355013 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná, černá, zlatá |
| ? Materiál: | nikl mat, plast a textil |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 140 cm |
| ? Šířka: | 40 cm |
| ? Hloubka: | 40 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý, plast bílý černý, stínítko výška 24 cm, průměr 38 cm, celková výška...
Závěsné svítidlo, kov bílý, PVC kabel bílý, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-33 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, černý kabel, průměr 30 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, průhledné, kov černý chrom, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, průměr 20 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-35 cm, průměr...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 18 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, kov černý a bílý, kov vzhled dřeva, černý PVC kabel, průměr 18 cm, výška max....
Závěsné svítidlo kov černý matný, sklo jantarové, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 103x32x max. 120 cm, bez žárovek 8xE27,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov chrom, stínidlo s dekorací, průměr 24 cm, výška max. 129 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo černé, kov nikl, textilní černý kabel, průměr 35 cm, výška...
Závěsné svítidlo, nikl matný, chrom, černý textilní kabel, průměr 30 cm, výška max. 150 cm, bez...
Závěsné svítidlo, kov bílý, plast bílý a chrom, průmer 38 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com





