CLARKE 15229T GLOBO lampička | 1xE14 | černá | Š: 15 cm |
Kód: 15229TSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, vypínač,...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,8m,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, tkanina zlato-černá, stínidlo s ozdobným děrováním, průměr 40...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, DxŠxV: 63...
Stolní lampička, kov nikl matný, textil černý a zlatý, kabel: 1,5m, stínidlo s ozdobným...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, výška stínítka 10 cm, stínítko s...
Detailní popis produktu
Moderní černá stolní lampa ze série Clarke vytváří jasné akcenty. Tento model lze využít různými způsoby díky svému dekorativnímu děrování a zlaté barvě interiéru a kulatému odstínu potaženému textilií, což může přispět k pohodlnému prostředí. Tato lampa má průměr 15 cm a ovládá se vypínačem. Objímka E14 umožňuje libovolnou volbu lampy (max. 40W). LED žárovky doporučujeme pro jejich úsporu energie a dlouhou životnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 9007371367016 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná, černá, zlatá |
| ? Materiál: | nikl mat, plast a textil |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 35 cm |
| ? Šířka: | 15 cm |
| ? Hloubka: | 15 cm |
Stolní lampička, keramika hnědá, textil bílý, kabel 1,2 m, vypínač, D x Š x V: včetně 13x11x29...
Stolní lampička, keramika béžová, textil bílý, kabel 1,2m, vypínač, D x Š x V: 13x11x29 cm, bez...
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kabel PVC černý,...
Stolní lampička, kov zlatý, sklo zelené, vypínač, DxŠxV: 25x19x36 cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W...
Stolní lampička kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, kabel PVC černý, vypínač na...
Stolní lampička, kov šedý, světlé dřevo, kabel 1,5m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez žárovky...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 18 cm, výška 47 cm, délka kabelu...
Stolní lampička, kov nikl, skleněná koule bílá, kabel textilní černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, tmavě šedý hliník a plast, plast černý a bílý, plynulá regulace dotykového...
Stolní lampička plast černý matný, chrom, plast satin, dotykové zapínání/vypínání, plynulé...
Stolní lampička, kov černý, kouřové sklo, textilní černý kabel, dotykový zapínač On/Off, průměr 9...
Stolní lampička, plast černý, flexi, USB nabíjení, noční světlo s RGB, stmívatelné, měnič barev,...
Stolní lampička, mosazný kov, sklo průhledné, černý textil, plast zlaté barvy, černý PVC kabel,...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov bílý, akryl čirý, křišťálový efekt, stmívatelné, regulace dotykového...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com





