ZUMBA 15638-3 GLOBO závěsné | 3x E27 | černá | Š: 36 cm |
Kód: 15638-3Související produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule, kabel PVC černý, nastavitelná výška, barvy skla: 1x...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněná koule bronzové barvy, bílá, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněná koule zelená, bílá, kabel PVC černý, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněná koule modrá, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněná koule bronzové barvy, vnitřní sklo bílé, kabel PVC...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněná koule zelená, vnitřní sklo bílé, kabel PVC černý,...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněná koule modrá, vnitřní sklo bílé, kabel PVC černý,...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule, kabel PVC černý, nastavitelná výška, barvy skla: 1x zelená, 1x modrá, 1x bronzová, vnitřní skla bílá, průměr 360 mm, výška max. 1200 mm, bez žárovek 3xE27, max. 25W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| EAN: | 9007371449828 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 36 cm |
| ? Hloubka: | 36 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, hliník stříbrný a zlatý, akryl čirý, plast bílý, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, DxŠxV: 650x60x1200...
Závěsné svítidlo, kov nikl, skleněné koule bílé, černý PVC kabel, výškově nastavitelné, průměr...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, kov černý, textilní černý kabel, DxŠxV: 80x9x max. 156...
Závěsné svítidlo, bílé, sklo, K5 křišťály, průměr 71 cm, výška max. 180 cm, bez žárovek 10xE14,...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo, kabel PVC černý, průměr 555 mm, výška 1300 mm,...
Závěsné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, DxŠx výška...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, DxŠx...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
Závěsné svítidlo, kov černý, bílý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, paměťová funkce, noční...
ZZávěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Závěsné svítidlo, kov a hliník titanová barva, čiré plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

