KRIS 54356-1T GLOBO lampička | 1x E14 | nikl | Š: 22 cm |
Kód: 54356-1TSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, vypínač, ŠxV: 9x13 cm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxV: 28x18 cm,...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, nastavitelné, DxV: 70x18 cm,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, výškově nastavitelné, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, průměr 40 cm, výška max. 130...
Závěsné svítidlo, nikl matný, chrom, skleněné krystaly, průměr 30 cm, výška max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, nikl matný, chrom, skleněné krystaly, průměr 25 cm, výška max. 120 cm, bez...
Náhradní sklo pro sérii 54356
Detailní popis produktu
Stolní lampička ze série Kris kombinuje materiál a design. Bodové svítidlo, které je připevněno k pohyblivému flexo ramenu a je vyrobeno z ušlechtilých, čirých skleněných krystalů a orámováno v pochromovaném kovu, lze ovládat pomocí vypínače na nikl-matné patici lampy. Dostupná patice E14 umožňuje sami určit zdroj světla a tím i intenzitu světla a barvu světla (max. 40W). LED žárovky doporučujeme pro jejich úsporu energie a dlouhou životnost. Další modely ze stejné řady reflektorů by mohly doplnit obraz ve vašem obývacím pokoji.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.96 kg |
| EAN: | 9007371360260 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | chrom, nikl mat a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 34 cm |
| ? Šířka: | 22 cm |
| ? Hloubka: | 22 cm |
Stolní lampička, kov modrý, vypínač, ŠxV: 22x35 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W 230V.
Stolní lampička, černý kov, dřevo přírodní, černý kov, vypínač, D x Š x V: 33x18x55 cm, bez...
Stolní lampička, kov černý, kouřové sklo, sklo O2x12cm, 2x10cm, včetně 10676 LED LM, vypínač,...
Stolní lampička, kov bílý, flexi, kabel 1,6m, vypínač, ŠxV: 22x35 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné křišťály průhledné, kabel textil černý,...
Stolní lampička, plast černý, satin., matný černý silikon, dotykové zapnutí/vypnutí/plynulé...
Stolní lampička, plast, bílá, chrom, s hodinami a budíkem, flexi, stmívatelné, fixace barev,...
Stolní lampička, plast stříbrný a bílý, flexi, USB nabíječka, noční světlo s RGB, stmívatelné,...
Stolní lampička, kov černý, kouřové sklo, textilní černý kabel, dotykový zapínač On/Off, průměr 9...
Stolní lampička, kov šedý, světlé dřevo, kabel 1,5m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez žárovky...
Stolní lampička, kov černý, MDF s efektem dřeva, kov mosazný matný, sklo kouřové, textilní kabel...
Stolní lampička, kov černý, akryl čirý, křišťálový efekt, stmívatelné, plynulá regulace...
Stolní lampička, keramika hnědá, textil bílý, kabel 1,2 m, vypínač, D x Š x V: včetně 13x11x29...
Stolní lampička, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠx výška...
Stolní lampička, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, keramická, bílá,zlatá barva, textil bílý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



