WOLLI 15760-3 GLOBO závěsné | 3x E14 | nikl | Š: 25 cm |
Kód: 15760-3Související produkty
Závěsné svítidlo, nikl matný, chrom, skleněné krystaly, průměr 30 cm, výška max. 120 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, vypínač, ŠxV: 9x13 cm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxV: 28x18 cm,...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, nastavitelné, DxV: 70x18 cm,...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez žárovek...
Stolní lampička, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, flexi, vypínač, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, výškově nastavitelné, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, průměr 40 cm, výška max. 130...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, nikl matný, chrom, skleněné krystaly, průměr 25 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.15 kg |
| EAN: | 9007371385690 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | nikl mat, chrom a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 25 cm |
| ? Hloubka: | 25 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo černé, skleněné křišťály, textilní kabel šampaň, DxŠxV: 90x6x...
Závěsné svítidlo, kov bílý, stínítko s dekorací květů, průměr 58,5 cm, výška max. 142 cm, bez...
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo opál, DxŠxV: 19x14x max. 90 cm, bez žárovky 1xE14, max. 40W 230V.
Závěsné svítidlo, nikl matný, antracit, textilní kabel šedý, průměr 10 cm,výška max. 150 cm, bez...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, průhledné, kov černý chrom, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 17x17x max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, černý kov, černý textil, zlatý akryl, černý textilní kabel, průměr 45 cm, výška...
Závěsné svítidlo, kov zlatý matný, sklo jantar, hnědý textilní kabel, DxŠxV: 80x9x max. 156 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, akryl černý, opál, stmívatelné, fixace barvy, paměťové funkce, noční...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, dřevo hnědé, kov černý matný, textilní černý kabel, průměr 40...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, skleněné křišťály, textilní černý kabel, DxŠxV: 90x6x...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kov imitace dřeva, sklo kouřové, kabel PVC černý, průměr 200...
Závěsné svítidlo, bílý kov, bílý kov, s korkem, průměr 35 cm, výška max. 150 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov šedý, sklo opál, vypínač, průměr 33 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


