JAMES 57918-4H GLOBO závěsné | 4x GU10 | černá | Š: 61 cm |
Kód: 57918-4HSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, kolébkový vypínač, Šx výška 70x140 mm,...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 260x60x145 mm, bez žárovek 2xGU10,...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek 3xGU10,...
Závěsné svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek 4xGU10,...
Závěsné svítidlo, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, průměr 100 mm,...
Stojací lampa, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, vypínač na kabelu, DxŠx výška 270x220x1580...
Stolní lampička, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠx výška...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, DxŠx výška 610x60x max.1200 mm, bez žárovek 4xGU10, max. 25W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.49 kg |
| EAN: | 9007371456871 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 61 cm |
| ? Hloubka: | 6 cm |
Závěsné svítidlo kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, kabel PVC černý, výškově...
ZZávěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 870x345x1200 mm, sklo průměr...
Závěsné svítidlo, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, DxŠxV: 85x17x120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, hliník stříbrný a zlatý, akryl čirý, plast bílý, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akryl, skleněné křišťály, 2 LED spoty ve vrchní části svítidla,...
Závěsné svítidlo, kov hnědý, sklo amber, 3 koule průměr 20 - 25 - 30 cm, průměr 51 cm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, hliník zlaté barvy broušený, křišťály K5 čiré, akryl čirý,...
Závěsné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-33 cm,...
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, chrom, K5 průhledné křišťály, pohyblivé, průměr kruhů 30 cm, 50 cm a 70 cm,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, DxŠx...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

