JAMES 57918-3H GLOBO závěsné | 3x GU10 | černá | Š: 21 cm |
Kód: 57918-3HSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, kolébkový vypínač, Šx výška 70x140 mm,...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 260x60x145 mm, bez žárovek 2xGU10,...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek 3xGU10,...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek 4xGU10,...
Závěsné svítidlo, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, DxŠx výška...
Závěsné svítidlo, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, průměr 100 mm,...
Stojací lampa, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, vypínač na kabelu, DxŠx výška 270x220x1580...
Stolní lampička, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠx výška...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, průměr 210 mm, výška max. 1200 mm, bez žárovek 3xGU10, max. 25W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.06 kg |
| EAN: | 9007371453870 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 21 cm |
| ? Hloubka: | 21 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
Závěsné svítidlo kov černý matný, sklo jantarové, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky,...
Závěsné svítidlo, hliník černý, kov zlatý, akryl, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Závěsné svítidlo, kov bílý, PVC kabel bílý, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, silikon bílý, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Závěsné svítidlo, kov chrom, čiré křišťály K5, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška max. 100 cm, bez žárovek 5xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník antracit, akryl bílý, stmívatelné, několik úrovní pomocí...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové krystaly K5, čiré, černý PVC kabel, šířka: 400mm, výška:...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo kouřové, černobílý textilní kabel, DxŠxV: 80x9x max. 156...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, mosaz, sklo jantarové, kabel PVC transparentní, DxŠxV:...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

