JAMES 57918-1 GLOBO nástěnné | 1x GU10 | černá | Š: 7 cm |
Kód: 57918-1Související produkty
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 260x60x145 mm, bez žárovek 2xGU10,...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek 3xGU10,...
Závěsné svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek 4xGU10,...
Závěsné svítidlo, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, DxŠx výška...
Závěsné svítidlo, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, průměr 100 mm,...
Stojací lampa, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, vypínač na kabelu, DxŠx výška 270x220x1580...
Stolní lampička, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠx výška...
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, kolébkový vypínač, Šx výška 70x140 mm, hloubka 145 mm, bez žárovky 1xGU10, max. 25W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 9007371456833 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 14 cm |
| ? Šířka: | 7 cm |
| ? Hloubka: | 7 cm |
Nástěnné svítidlo, nikl matný, flexi, bílé sklo, transparentní kabel 1,5m, vypínač, 30x24x46 cm,...
Nástěnné svítidlo kov mosaz matná, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x80x150 mm, včetně LED 10W 230V,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 7x14 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, kov imitace dřeva, vypínač, ŠxV: 15x19 cm, hloubka 19 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, akryl bílý, kolébkový vypínač na výrobku,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x130x74 mm, včetně LED 10W 230V,...
Nástěnné svítidlo, mosaz, obrazové světlo, nastavitelné, vypínač, DxV: 37x14 cm, hloubka 21 cm,...
Nástěnné svítidlo kov nikl matný, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x130x74 mm, včetně LED 10W 230V,...
Nástěnné svítidlo, dřevo hnědé, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 7x14 cm, hloubka 16...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, hliník nikl matný, hliník bílý, plast průhledný, kabel PVC bílý,...
Nástěnné svítidlo, kov černý zlatý, kov černý, vypínač, ŠxV: 12x17 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, ŠxV: 135x185 mm, hloubka 203 mm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, akryl opál, plast čirý, ŠxV: 220x220 mm, hloubka 50 mm, LED...
Nástěnné svítidlo, kov nikl mat, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

