HADERA 15465-1 GLOBO nástěnné | 1x E27 | černá | Š: 9 cm |
Kód: 15465-1Související produkty
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo, vypínač, průměr 10 cm, výška 22 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, ŠxV: 10x23 cm, hloubka 15 cm, bez žárovky 1xE27, max....
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 28x9x22 cm, bez žárovek 2xE27, max....
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 47x9x22 cm, bez žárovek 3xE27, max. 15W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 34 cm, výška 22 cm, bez žárovek 3xE27, max. 60W...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo, DxŠxV: 98x10x max. 120cm, bez žárovek 4xE27,...
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 9x20 cm, hloubka 18 cm, bez žárovky 1xE27, max. 15W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 9007371437214 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Chytré funkce: | vypínač |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 20 cm |
| ? Šířka: | 9 cm |
| ? Hloubka: | 18 cm |
Nástěnné svítidlo, kov v barvě imitující dřevo, akryl, opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač,...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, směr světla dolů, ŠxV: 18x22 cm, hloubka 24 cm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, kov imitace dřeva, směr světla: dolů, ŠxV:...
Nástěnné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, směr světla: dolů, Šx...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosaz,...
Nástěnné svítidlo kov nikl matný, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x130x74 mm, včetně LED 10W 230V,...
Nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44...
Nástěnné svítidlo, kov černý chrom, sklo měděné barvy a průhledné, kolébkový vypínač na výrobku,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, akryl opál, plast čirý, ŠxV: 200x200 mm, hloubka 50 mm, LED...
Nástěnné svítidlo, dřevo hnědé a černé, kov černý, mřížované kovové stínítko, ŠxV: 13x17 cm, bez...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kolébkový vypínač na výrobku, ŠxV:...
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, kolébkový vypínač...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, kolébkový vypínač na...
Nástěnné svítidlo, kov nikl, flexo, bez stínítka, vypínač, ŠxV: 9x53 cm, hloubka až 40 cm, bez...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



